תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

אידסון ממשיך להוליך במדד, מכבי מובילה ב-4 קטגוריות

עוד משחק מעולה של אידסון הספיק לו להישאר בצמרת מובילי המדד והחוטפים ביורוליג, ולהתברג למקום החמישי באסיסטים. מכבי מובילה במדד ובעוד 3 קטגרויות. אליהו עם שלשה ראשונה באירופה.

26/11/2010
ראשי · ארכיון כתבות · אידסון ממשיך להוליך במדד, מכבי מובילה ב-4 קטגוריות
אידסון ממשיך להוליך במדד, מכבי מובילה ב-4 קטגוריות

צ'אק אידסון שקלע אמש 12 נק' לצד 7 אס' ו-3 חטיפות, שמר על מקומו בצמרת מובילי היורוליג במדד וחטיפות, ובנוסף התברג במקום החמישי באסיסטים ולמקום השישי באחוזים מחוץ לקשת. דורון פרקינס מדורג אחריו בחטיפות וסופוקליס שחורציאניטיס ירד למקום השביעי בסוחטי העבירות.

הניצחון הגדול על קאחה לאבורל, העמיד את מכבי בראש 4 קטגוריות קבוצתיות שונות. בחשובה מכולן, נקודות המדד, מכבי מובילה עם ממוצע של 91 נק' מדד למשחק. בנוסף הצהובים מובילים עם ממוצע של 81 נק', 16 אס' למשחק, ו-11 חט' למשחק. בנוסף מכבי מדורגת שנייה ביורוליג בריבאונדים אחרי ריאל מדריד עם ממוצע של 38 ריב' למשחק ושנייה באחוזים מחוץ לקשת אחרי אפס פילזן עם 37.4%, אך אחרונה באחוזים מקו העונשין עם רק 63.2%.

ליאור אליהו שהצטיין מול קבוצתו לשעבר, עשה אמש היסטוריה אישית, עם השלשה הראשונה שלו אי פעם באירופה, ושישית סך הכל במדי מכבי אלקטרה ת"א. היסטוריה אישית נוספת מחוץ לקשת הייתה לטל בורשטיין, עם השלשה ה-100 ביורוליג.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×