תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

ב-18:15: הדרך להשבת האליפות מתחילה

מכבי אלקטרה ת"א תפגוש (18:15, ספורט5) את מכבי ראשון לציון בחצי גמר הפיינל פור. כל השחקנים למעט פרקינס כשירים. אליהו: "הלחץ הוא עלינו ואנחנו הפייבוריטים, אבל במשחק אחד הכל יכול לקרות".

23/05/2011
ראשי · חדשות · ב-18:15: הדרך להשבת האליפות מתחילה
ב-18:15: הדרך להשבת האליפות מתחילה

אחרי שהשיגה מאזן מדהים של 29 נצחונות והפסד בודד, הערב מתחילים מאפס. מכבי אלקטרה ת"א תפגוש (18:15, ספורט5) את מכבי ראשון לציון, בקרב על הכרטיס לגמר הפיינל פור 2010/2011. למעט דורון פרקינס כל שחקני הסגל קיימו הערב את האימון המסכם, והדריכות כמו תמיד בשיאה.

"אנחנו צריכים לבוא חדים ומפוקסים", קבע ליאור אליהו, "גם אם היינו זוכים השנה באליפות אירופה, זה לא משכיח את אובדן האליפות בשנה שעברה". אליהו נשאל על דבריו של אפי בירנבוים כי ראשל"צ פייבוריטית, וענה: "כל אחד יכול לחשוב מה שהוא רוצה. הלחץ הוא עלינו ואנחנו הפייבוריטים, אבל במשחק אחד הכל יכול לקרות".

"יש להם מאמן טוב והרבה כשרון, נצטרך לבוא ולשחק חזק", הסכים גם דייויד בלו. "התכוננו והמשחק מול שרלואה עזר לנו מאוד. היו לנו אימונים טובים ונגיע מוכנים. אנחנו מגיעים עם בטחון, ניצחנו העונה משחקים גדולים והיינו בפיינל פור".

גארד מכבי ראשון לציון, ניצן חנוכי, דיבר לקראת המפגש: "אנחנו לא באים לשמש תפאורה ואנחנו רוצים לנצח, נגד מכבי זה ברור שיהיה משחק מאוד קשה, אבל אנחנו נעשה את המקסימום כמו בכל משחק ונקווה להשאר איתם צמודים עד הדקות האחרונות ואולי זה יפעל לטובתנו. אמנם מכבי ניצחנו אותנו בכל המשחקים העונה אבל בכל משחק היינו בעניינים והיינו צמודים אליהם במשך למעלה משלושה רבעים, אם נמנע מהם לברוח לנו אז אנחנו נוכל לעשות תוצאה אחרת מהמפגשים שהיו".

האמריקאי של הכתומים, ארון מגי, הוסיף: "אני מרגיש טוב ואני לא חושב שיש לחץ רק עלינו, זה יהיה משחק קשה מאוד כי זה כמו משחק בית עבור מכבי אבל אני מאמין בקבוצה שלנו שהיא לא פחות טובה. סופו הוא שחקן טוב מאוד ואי אפשר לשמור עליו בגלל הגודל שלו, אבל אם אנחנו רוצים לנצח במשחק הזה ולעלות לגמר של הפיינל-פור אז נצטרך לדעת להתמודד איתו ועם השחקנים האחרים הנהדרים שלהם".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×