תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

בלאט: "החבר'ה שלנו עדיין רעבים, ואין כמו חיה רעבה"

מצב הרוח במכבי הרקיע שחקים אחרי הניצחון בהיכל מול ראשל"צ. המאמן: "המשחק היה גמור כבר אחרי שני רבעים וחצי". אליהו: "אני מקווה שנעמוד בלחץ גם ביום חמישי". פארגו: "היו לנו הרבה אנרגיות"

24/05/2011
ראשי · חדשות · בלאט: "החבר'ה שלנו עדיין רעבים, ואין כמו חיה רעבה"
בלאט: "החבר'ה שלנו עדיין רעבים, ואין כמו חיה רעבה"

"המשחק היה גמור כבר אחרי שני רבעים וחצי. לאחר מכן התרכזנו בלתת מנוחה לשחקנים מרכזיים", אמר מאמן מכבי דייויד בלאט בסיום המשחק. "היו לנו כמה רגעים בינוניים אבל המשחק כבר היה גמור ולכן אי אפשר לדרוש יותר מדי. החבר'ה שלנו עדיין רעבים, ואין כמו חיה רעבה".

על הדיבורים של ראשל"צ לפני המשחק אמר בלאט: "החלטתי להתעלם. אנחנו לא מתעסקים בדיבורים אלא רק במשחקים עצמם. ראשון היא קבוצה טובה והיא הדיחה את בני השרון בדרך לכאן ואני יכול להחמיא להם על כך". על היריבה המועדפת בגמר אמר: "לא יודע מי ייקח את המשחק השני. יהיה משחק טוב עם שתי קבוצות בעלות סגנון משחק דומה".

ג'רמי פארגו, שהוביל את הקלעים, אמר: "היו לנו הרבה אנרגיות כדי לנצח ואני שמח שעלינו לגמר. לא משנה לי מי נפגוש שם כי אנחנו צריכים לנצח. נפגשנו כבר עם שתיהן. יש להם שחקנים טובים ואנחנו צריכים לשחק אגרסיבי".

ליאור אליהו, שבעונה שעברה זכה באליפות בספרד, הוסיף: "התחלנו את המשחק טוב כמו שרצינו. שם גם סיימנו אותו, ידענו שהם לא יחזרו מולנו בתוצאה כזאת. כל ההצהרות של האנשים שמסביב? הם יכולים להגיד מה שהם רוצים. הפיינל פור נוצר כדי שיהיה לחץ עלינו ובמשחק הראשון עמדנו בו. אני מקווה שנעמוד בו גם בגמר. אם נשחק כמו ששיחקנו היום, ננצח".

גיא פניני: "אם נשחק את הכדורסל שלנו, ברור שאנחנו עולים על כל קבוצה. צריך לסיים את העונה הטובה שהייתה בטעם טוב. לא כל כך התעסקנו בהצהרות של ראשל"צ כי לא ידענו אם הם רציניים או לא. התעסקנו בעצמנו והתכוננו מצוין".

"רצינו לפתוח עם הגנה חזקה ואני שמח שזה הצליח", אמר דייויד בלו, "החבר'ה מהספסל עלו ונתנו הופעה מעולה וכשאנחנו מפגינים יכולת כזו קשה מאוד לנצח אותנו. היינו ממוקדים מאוד וזה היה המפתח לניצחון. אני לא רואה מצב שלא נזכה בחמישי. יהיה מרגש".

ריצ'רד הנדריקס הוסיף: "התאמנו טוב בשבוע האחרון וזה היה נחמד לראות איך זה משתלם לנו. יהיה משחק טוב בגמר, אני רק מקווה שנביא את אותה תשוקה שהייתה לנו עד כה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×