תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

אתר מכבי נבחר לאחד מחמשת אתרי הספורט הטובים בישראל

אתר Mako בחר בפעם השנייה ברציפות באתר הרישמי של מכבי אלקטרה ת"א כאחד מחמשת אתרי הספורט המובילים בישראל: "למכבי תל אביב יש את אחד ממערכי האינטרנט המכובדים והרציניים ביותר באירופה. ישראל, כרגיל, לא נותנת פייט אמיתי לצהובים".

29/09/2011
ראשי · ארכיון כתבות · אתר מכבי נבחר לאחד מחמשת אתרי הספורט הטובים בישראל
אתר מכבי נבחר לאחד מחמשת אתרי הספורט הטובים בישראל

אתר Mako.co.il בחר זו שנה שנייה ברציפות באתר הרישמי של מכבי אלקטרה ת"א לאחד מחמשת אתרי הספורט המובילים בישראל, לצד אתרי ספורט5, ONE, מכבי חיפה כדורגל והפועל תל אביב כדורסל.

לשון הכתבה מטעם אתר התחרות:

מה אהבנו בו: הקבוצה של המדינה או לא הקבוצה של המדינה? למכבי תל אביב יש את אחד ממערכי האינטרנט המכובדים והרציניים ביותר באירופה. ישראל, כרגיל, לא נותנת פייט אמיתי לצהובים.

מעבר לאתר הבית המושקע, מתחזקת הקבוצה גם פורום רשמי, אתר אוהדים, אפליקציית אייפון, עמוד פייסבוק ענק מעודכן להפליא ואולי מעל הכל – ערוץ יוטיוב שמכיל שעות על גבי שעות של כדורסל היסטורי ועכשווי.

ערוץ היוטיוב של מכבי מונה כרגע 1,343 (!!!) סרטונים, שמנציחים את ההיסטוריה המפוארת של המועדון, ואת ההווה המרשים של הקבוצה הנוכחית. לפי קצב העדכונים בערוץ, לעתים בשעות הקטנות של הלילה, נראה כאילו הוא מתופעל על ידי עשרות עובדים חרוצים. מי יודע, אולי דריק שארפ מעלה קלטות שלו לאוויר ברבע לפנות בוקר.

עמוד הפייסבוק של הצהובים מכיל 66 אלף חברים כרגע, מה שהופך אותו לגדול ביותר ברשת הישראלית. הקבוצה מעדכנת באופן תדיר את העמוד, מה שמקרב את האוהדים לקורה במועדון ובעצם הופך אותם לראשונים לקבל עדכונים אמינים ישירות מהמועדון עצמו. כך למשל עדכן עמוד הפייסבוק על החתמתם של ג'ורדן פארמר ותיאו פאפאלוקאס במועדון - עוד לפני שדווח על כך בכלי התקשורת הקונבנציונאליים.

הצעה לשיפור: החדשות באתר מתעדכנות באופן תדיר, אך בעמוד הבית ניתן לראות רק את ארבעת העדכונים האחרונים. כדי למצוא את הארכיון – חייבים להיכנס לתוך אחת הכתבות. ובנוסף, אולי לאור אירועי הקיץ האחרון, הגיע הזמן להחליף את התמונה (המעולה) של דריק שארפ כתמונת הפרופיל בפייסבוק?

במשפט אחד: אפילו אבנר קופל לא יכול להרוס את מה שבנו כאן הצהובים.

https://www.mako.co.il/digital-top-website-2011מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×