תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

בלאט: "התחלנו טוב מאוד את האדריאטית"

מאמן מכבי אלקטרה ת"א היה מרוצה בסיום המשחק, וכבר חושב על שבוע הבא: "אני מחכה כבר למשחקי הבית שלנו, שנוכל להראות את היכולת שלנו לקהל הנפלא ולקבל את התמיכה שלהם".

01/10/2011
ראשי · ארכיון כתבות · בלאט: "התחלנו טוב מאוד את האדריאטית"
בלאט: "התחלנו טוב מאוד את האדריאטית"

דיוויד בלאט אמר בתום המשחק: "כבר בעקבות המשחק הראשון אני מרגיש שהליגה האדריאטית תהיה השנה מאוד תחרותית וחזקה. אני מחכה כבר למשחקי הבית שלנו, שנוכל להראות את היכולת שלנו לקהל הנפלא ולקבל את התמיכה שלהם. יש באדריאטית הרבה קבוצות מהיורוליג ומהיורוקאפ, קבוצות ברמה גבוהה וזה טוב לנו.

התחלנו טוב מאוד את האדריאטית, במשחק חוץ לא קל. בעונה מסוג זה נצטרך לקבל את כולם מוכנים, כל אחד בתורו יצטרך להתבלט ולהצטיין. היום סופו היה נפלא, ובמשחק הבא זה בהחלט יכול להיות מישהו אחר. יוגב אוחיון עשה פרמיירה מוצלחת בצהוב, ובכלל כולם שיחקו והרבה שחקנים נתנו תרומה משמעותית. לגבי פאפאלוקאס, הוא סבל מרגישות קלה בברך, לא משהו רציני אך העדפתי לתת לו עוד קצת לנוח ובמשחק ביום שני מול לאשקו הוא כבר ישחק".

מצטיין המשחק, סופוקליס שחורציאניטיס: "משחק טוב שלנו בתור משחק רשמי ראשון של העונה. שלטנו בקצב, השתדלנו להישאר מפוקסים לכל אורך המשחק. היו כמה דקות של כדורסל ממש חזק וטוב שלנו. לגביי אישית, אני תמיד מתמקד בלעשות את מה שהמאמנים אומרים לי. אני נמצא בכושר מצוין, כושר יותר טוב מאשר אותה נקודת זמן בעונה שעברה, וזה הרבה בזכות ההכנה המצויינת שעברתי בישראל ובצרפת עם המאמנים גודס, שארפ וקובלסקי, וכמובן יותר מאוחר עם בלאט. אני מרגיש מצוין".

הקפטן טל בורשטיין סיכם: "התחלנו חזק מאוד את המשחק וביססנו את השליטה שלנו. יחסית למשחק ראשון נראינו טוב מאוד, בעיקר שמחתי מהתיאום בין כל השחקנים לשלב כל כך מוקדם של העונה. גם כשהחטאנו הגענו למצבים מצויינים וזה סימן טוב. היינו חזקים גם בהגנה ועשינו הרבה דברים שתירגלנו לקראת המשחק הזה. נכון שהיו לנו כמה דקות של נפילה במהלך המשחק אבל זה טבעי והתאוששנו יפה. הרגשתי טוב מאוד היום אבל התיאום הקבוצתי הוא העיקר. בכזו עונה עמוסה כל פעם מישהו אחר יצטיין, ואנחנו בכל ערב צריכים לזכור שחייבים לעזור אחד לשני".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×