תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

ריצ'ארד דיץ ובן אשכנזי נכנסו כשותפים חדשים למועדון

ריצ'ארד דיץ ובן אשכנזי: השותפים החדשים הצטרפו למשפחת מכבי אלקטרה ת"א. יחזיקו יחדיו ב-27.5% ממניות המועדון לצד רקנאטי, פדרמן ומזרחי.

09/06/2013
ראשי · ארכיון כתבות · ריצ'ארד דיץ ובן אשכנזי נכנסו כשותפים חדשים למועדון
ריצ'ארד דיץ ובן אשכנזי נכנסו כשותפים חדשים למועדון

מועדון הכדורסל מכבי תל-אביב השלים היום עסקה שמצרפת אל החברה שני שותפים חדשים: ריצ'ארד דיץ ובן אשכנזי, שניהם אזרחי ארה"ב. דיץ ואשכנזי יחזיקו ב-27.5% ממניות המועדון (דיץ רכש 17.5% ואשכנזי 10%) – היורדים באופן יחסי ממחזיקי המניות כיום – רקנאטי, פדרמן וקבוצת מזרחי. עם השלמת העסקה ייראה מבנה האחזקות במועדון כך:

רקנאטי: 29%
פדרמן: 29%
מזרחי: 14.5%
דיץ: 17.5%
אשכנזי: 10%

קבוצות פדרמן, רקנאטי ומזרחי בירכו על העסקה ואמרו כי "הכנסת שותפים נוספים למועדון הכדורסל מכבי ת"א מאפשרת להרחיב את בסיס השותפות, להציג הנהלה איכותית ומגוונת, וכן להמשיך את המדיניות שנקבעה לפני מספר שנים להצעיר את ההנהלה והבעלים מתוך ראייה ארוכת טווח ותכנון עתידו של המועדון".

יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי: "הצטרפותם של שני השותפים מהווה נדבך נוסף בחוסן ובאיתנות הכלכלית של המועדון, ומהווה משב-רוח רענן בהנהלה. אין לי ספק שהשילוב בין בעלי המניות הוותיקים לבין השותפים החדשים יצעיד אותנו לעבר פסגות חדשות. דיץ ואשכנזי הם צעירים ציונים, ששותפים לאותו חזון ארוך טווח של הבעלים הקיימים, ומחויבים לשמור על רוח מכבי, על הקבוצה, על הישגיה ועל ערכיה".

אלי דריקס: "מכבי אלקטרה תל-אביב ממשיכה להראות שהיא הקבוצה של כולם. העובדה ששני צעירים יהודים ציונים רואים במכבי את רוח הישראליות, מרגשת ואומרת הכל. נפעל ביחד כדי להמשיך ולשמור על המסורת, ולהביא את המועדון להישגים נוספים בזירה הלאומית והבינלאומית".

ריצ'ארד דיץ: "אני אוהד כדורסל מגיל שלוש, ומכבי תל-אביב הייתה מבחינתי אהבה ממבט ראשון. האנרגיה והתשוקה של הקבוצה ואוהדיה הופכות את היכל נוקיה לאחד המקומות המרגשים על פני כדור-הארץ לראות בו כדורסל. אני מאושר להצטרף לקבוצת הבעלים שמובילה את מכבי לרמה מדהימה של הצלחה – בישראל ובעולם. מכבי ת"א היא באמת סיפור מיוחד, ואני מרגיש מחויב, כמו כל יתר הצוות, להמשיך את המסורת היפה שלה".

בן אשכנזי: "מגיל ילדות, אז עוד גרתי בישראל, הלכתי למשחקים של מכבי ואולסי פרי היה אחד האלילים שלי. מבחינתי מכבי ת"א היא אחד הסמלים היהודיים הכי חזקים בעולם. אני מרגיש שהקבוצה הזו נתנה כל כך הרבה, ועכשיו אני גאה, דרך השותפות שלי במכבי, לתת בחזרה לקבוצה ולמדינה שאני כל-כך אוהב. עבורי, להיות חלק ממכבי ת"א זו התגשמות של חלום".

על השותפים החדשים:

בן אשכנזיריצ'ארד דיץ

ריצ'ארד דיץ, בן 47, הוא המייסד והנשיא של VR CAPITAL GROUP , חברת ניהול נכסים שמנהלת כיום נכסים בשווי של כ-2 מיליארד דולר עבור משקיעים מוסדיים, קרנות משפחתיות ומשקיעים פרטיים נבחרים. לדיץ תואר בכלכלה והיסטוריה מאוניברסיטת ייל, הוא חבר ב"מועצה הנשיאותית לפעילות בינלאומית" ובמועצה המייעצת לאוניברסיטת ייל. הוא גדל בוושינגטון הבירה, חי בניו-יורק ובמוסקבה ובקרוב יעבור עם אשתו ושלושת ילדיהם ללונדון.

בן אשכנזי, בן 43, עומד בראש חברת ASHKENAZY ACQUISITION הממוקמת בניו יורק ומתמחה בנדל"ן לקמעונאות, משרדים ומגורים בארה"ב וקנדה. החברה מחזיקה בכ-100 נכסים המוערכים בכ-5 מיליארד דולר. אשכנזי נולד בישראל וכשהיה בן 10 עבר עם הוריו לארה"ב. כיום מתגורר במנהטן עם אשתו ושלושת ילדיו.

את העסקה ליוו מטעם מכבי אלקטרה ת"א עורכי הדין ד״ר טל רוטמן וזאבי כהן, ממשרד רון רוטמן ושות'. מטעם השותפים החדשים ליוו את העסקה עורכי הדין דוד אפרתי, אריאל בן-חור ובת אל אליאסזדה ממשרד אפרתי גלילי ושות'.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×