תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

האחים אוחיון למען הילדים המאושפזים

האח הצעיר הוא קפטן מכבי אלקטרה תל אביב, אחיו הגדול הוא לוחם ומפקד צוות יס"מ במרחב ירקון. יוגב וגיא אוחיון עצרו לרגע את סדר יומם העמוס, הלכו לבקר ילדים חולים וחילקו להם מתנות לכבוד חג הפורים.

03/03/2015
ראשי · תרומה לקהילה · האחים אוחיון למען הילדים המאושפזים
האחים אוחיון למען הילדים המאושפזים
אחד עצר את שגרת האימונים, השני עצר את המרדף הבלתי פוסק אחר פורעי חוק וביחד עם חבריהם לקבוצה ולמשטרה הגיעו היום (שלישי) לבית החולים "דנה" בתל אביב שם ביקרו את הילדים המאושפזים וחילקו להם משלוחי מנות, וכן כובעים וצעיפים של אלופת אירופה מכבי אלקטרה ת"א.
 
קפטן מכבי בעבר ומנהל קשרי הקהילה היום דורון ג'מצ'י, הקפטן הנוכחי יוגב אוחיון ואחיו גיא לוחם יס"מ ירקון, החליטו לשתף פעולה ולחלק משלוחי מנות לילדים מאושפזים ולשמח אותם.
 
רק אתמול בלילה סיימה מכבי משחק ליגה נוסף והיום בצהריים תמריא לבלגרד, אך למרות סדר היום העמוס שמחו במועדון על היוזמה של האחים אוחיון ודאגו לשלוח לילדים עשרות כובעים, צעיפים וכדורי סל. לוחמי היס"מ ומפקדם רפ"ק אליעד אנקרי דאגו לרכוש ולהכין משלוחי מנות. מרגע שהשחקנים והלוחמים נכנסו למחלקה ניתן היה להבחין בשמחה ובהתרגשות הגדולה של הילדים.
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×