תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

מכבי ביקרה בבית החולים לילדים שניידר

כמיטב מסוגת חג החנוכה ביקרה מכבי FOX תל אביב במחלקת הילדים בבית החולים שניידר בפתח תקווה. השחקנים והצוות המקצועי שימחו את הילדים, חילקו מתנות וכמובן לא הפסיקו להצטלם.

08/12/2015
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי ביקרה בבית החולים לילדים שניידר
מכבי FOX  תל אביב ביקרה הבוקר כמיטב המסורת בחג החנוכה, בשיתוף עם עמותת "ילדים שלנו", ילדים המאושפזים במרכז הרפואי "שניידר" בפתח תקווה. כל השחקנים שיתפו פעולה עם הילדים הגיבורים, כשאחד הכוכבים בביקור היה לא אחר מאשר הכלב דוני, הקמע של מכבי.
 

השחקנים עברו בין החדרים והמיטות, הצטלמו עם הילדים הנרגשים וכמובן חילקו מתנות – פליזים מתנת החברה המאמצת "פוקס", מארזי ממתקים של "ריגלי", פיצה דומינוס, מארזי ממתקים מתנת מרצ'לו אינצ'ליני, משחקי טריוויה מתנת פסגות ועוד ועוד.
 
 
מנהל קשרי החוץ והקהילה, דורון ג'מצ'י, אמר בפתיחת הביקור: "זה המון בשבילנו לתת חיוכים לילדים ולמשפחות. אצלנו פעם מנצחים פעם מפסידים אבל כאן אנחנו תמיד מרגישים שביחד אנחנו זוכים בניצחונות של חיוכים שזה הרבה יותר מכדורסל רגיל". 
 
 
קפטן הקבוצה, גיא פניני: "כיף גדול להגיע לכאן כל פעם ולנסות לעשות שמח לילדים המדהימים האלה. אנחנו יכולים להיות עצובים או מבואסים אחרי הפסד, אבל החיים האמיתיים זה פה, ובשבילנו זה עולם ומלואו לעשות עבורם את הדבר אפילו הכי קטן. זאת מסורת שאני מקווה שתימשך".
 
 
יוגב אוחיון הוסיף: "אני חושב שזה אחד מרגעי השיא של הקבוצה. אנחנו מגיעים כל שנה לאותה מחלקה, באהבה, זה ממלא אותנו ואנחנו נהנים לראות את החיוך של הילדים והם מעניקים לנו יותר חום בלב מאשר כל דבר אחר. אין ספק שעוד יותר כיף להגיע אחרי ניצחון, אבל דברים כאלה נותנים פרופורציה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×