תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

פניני: "ארז יתאים לנו כמו כפפה". מקל: "הוא יביא תשוקה למכבי"

אדלשטיין מונה למאמן מכבי, שניים מהשחקנים שהדריך בנבחרת פירגנו. הקפטן: "הוא יטריף את האוהדים בהיכל", הרכז: "המטרה? להביא יחד תארים"

10/06/2016
ראשי · ארכיון כתבות · פניני: "ארז יתאים לנו כמו כפפה". מקל: "הוא יביא תשוקה למכבי"
פניני: "ארז יתאים לנו כמו כפפה". מקל: "הוא יביא תשוקה למכבי"
מכבי FOX ת"א מינתה אתמול (חמישי) את ארז אדלשטיין כמאמנה הראשי. עבור אדלשטיין (54), שנחשב לאחד המאמנים הבכירים בארץ, זו תהיה קדנציה ראשונה בצהוב כאשר במקביל יוסיף להחזיק בתפקידו כמאמן נבחרת ישראל. בסגל הנוכחי של מכבי ישנם מספר שחקנים ששיחקו תחת "הג'ינג'י" במדים הלאומיים, ולאחר ההודעה הרשמית על צירופו - זה מה שהיה להם לומר.
 
שני ב-13:00: מסיבת העיתונאים בה יוצג ארז אדלשטיין כמאמן מכבי 
 
"קודם כל, אני רוצה לברך את ארז", פתח בדברים הקפטן, גיא פניני. "המינוי הזה מגיע לו, ומבחינתי זה יהיה כבוד גדול לשחק תחתיו גם בקבוצה. חוויתי לא מעט שעות עימו באימונים, במשחקים ובמסעות הנבחרת, ואין לי ספק שהוא יתאים כמו כפפה למועדון. מעבר לזה - ארז הוא "ג'ינג'י" על כל המשתמע מכך, ואני בטוח שהוא האיש הנכון להטריף את הקהל והאוהדים בהיכל".
 
גם לגל מקל יש הרבה "שעות אדלשטיין" ברזומה, והיום אמר רכז מכבי בתגובה: "בנבחרת ארז הפך אותנו ליחידה לוחמת שהאמינה שהכל אפשרי, וברור לי שזה מה שיקרה גם במכבי. אני בטוח שארז יכניס במכבי אווירה של רעב, תשוקה ומחויבות, כשהמטרה היא להעניק לאוהדים הרבה חוויות טובות וכמובן - להביא תארים".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×