תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

פארקר: "זה הרבה מעבר למה שדמיינתי". צפו בטקס

אנתוני פארקר נכנס להיכל התהילה בטקס מרגש, מול יציעים מלאים. לקהל אמר: "תמיד שואלים אותי מה חסר לי כשחקן, אז התשובה היא ערבים כאלה - מול היכל מלא". בלאט: "היה לי קשה להתרכז במשחק. אם יש מגיע, זה לו"

04/10/2016
ראשי · ארכיון כתבות · פארקר: "זה הרבה מעבר למה שדמיינתי". צפו בטקס
אנתוני פארקר נכנס הערב (שלישי) להיכל התהילה של מכבי FOX תל אביב לפני משחק הידידות מול דרושאפקה. פארקר ראה את הגופיה מספר 8 עולה לתקרת ההיכל ועוד לפני כן, חזה בכ-10 אלף צופים נלהבים מעניקים לו דקות ארוכות של תשואות ואהבה.
 
צפו בטקס היכל התהילה של אנתוני פארקר
"תודה רבה לכולם", אמר פארקר הנרגש, "אני זוכר את האנשים שלקחו צאנס על ילד רזה ונתנו לו לשחק במכבי. היו לי נעלייים גדולות למלא ולא עשיתי את זה לבד. תודה לכולם, תודה לחבריי לקבוצה. כבוד עבורי לחלוק את הערב הזה עם המאמן בלאט, למרות שלא אעודד אותו מול מכבי".
 
"תודה רבה למכבי, לכל מי שהיה כאן ואירגן את זה. זה הרבה יותר ממה שציפיתי ותודה לקהל. אני רק רוצה לומר שאתם עשיתם את מכבי מה שהיא. מדברים על מה שחסר וזה מה שחסר לי - ערבים כאלו. תודה רבה, יאללה מכבי".
 
עוד קודם לכן זכה גם מאמן דרושאפקה, דייויד בלאט, למפגן הוקרה מרשים מהקהל הצהוב ואמר: "אני שמח להיות כאן ולתת כבוד לאחד השחקנים הגדולים בתולדות הכדורסל האירופי". אחרי המשחק הוסיף בלאט: "אין לי מילים להסביר כמה התרגשתי היום. זה היה ברמה שהיה קשה לי לאמן. תודה למכבי שהזמינה אותנו, היה משחק חזק. אני יוצא עם חיוך בגלל המשחק, אבל יותר עם חיוך בגלל חלקו הראשון של הערב. אם יש מגיע בעולם הזה, מגיע לפארקר להיכנס להיכל התהילה". מאמן מכבי, ארז אדלשטיין, הוסיף: "על הטקס: "היה פה ערב מיוחד. ראינו משחק כדורסל, אבל ראינו גם איך מכבי יודעת לכבד שחקנים וסמלים שלה"
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×