תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

ותיקי מכבי שיחקו לזכרו של מלאכי רוזנפלד ז"ל

דורון ג'מצ'י, גיא גודס, מוטי דניאל ואחרים הגיעו לכפר תפוח וקיימו משחק ראווה מול אליצור השומרון, לזכרו של האוהד שנרצח בדרכו חזרה הביתה ממשחק כדורסל. ג'מצ'י: "זו זכות גדולה להנציח". אביו של מלאכי: "זה מאפשר לנו להתחבר מחדש לבנים".

06/11/2016
ראשי · תרומה לקהילה · ותיקי מכבי שיחקו לזכרו של מלאכי רוזנפלד ז"ל
אולסי פרי לצד דורון ג'מצ'י, גיא גודס לצד מוטי דניאל - כל אלו ועוד הגיעו הגיעו אמש (שבת) לקחת חלק במשחק ראווה לזכרו של מלאכי רוזנפלד ז"ל, שנרצח בפיגוע ירי ביוני 2015. המשחק נערך בכפר תפוח, מול אליצור שומרון. רוזנפלד היה בדרכו הביתה עם חבריו ממשחק כדורסל בליגות בנימין כאשר נורה ובמחלקת הספורט של מועצה האזורית שומרון החליטו להנציח את זכרו. 
 
המשחק נערך למחרת יום הולדתו ה-27 של רוזנפלד והסתיים בתיקו 56:56. "אני חושב שזהו חלום של כל אוהד ספורט, במיוחד אוהד של מכבי תל אביב, לפגוש את השחקנים שהוא רואה דרך המסך וזה חלום גם של כל משפחה שאוהבת כדורסל", אמר אליעזר רוזנפלד, אביו של מלאכי, "מלאכי נרצח בדרך חזרה ממשחק כדורסל וזה רק הופך את המחווה הזו ליותר מרגשת מבחינתנו. זה שמכבי תל אביב ומועצה אזורית שומרון לקחו לליבם  את הסיפור שלנו מאוד מרגש ומחמם את הלב". 
 
"אני חושב שאם הילדים שלי היו חיים, יצחקי הגדול שהיה אוהד שרוף של מכבי והיה בורח מהצבא כדי לראות משחקים של מכבי ומלאכי שהיה גם הוא אוהד שרוף שלהם, הם היו פורצים בצהלות שמחה ובצחוק. בשבילנו זו סגירת מעגל, או פתיחת מעגל חדש, שוב להתחבר לבנים. דווקא העובדה שמועצה אזורית שומרון היא מועצה שכנה ובכל זאת היא לקחה ללב את הסיפור שלנו ועושה עבורנו כ"כ הרבה לאורך שנה,  זה מאוד מרגש עבורנו ההזדהות שלהם ונותן לנו תחושה שיש לנו אחים בשומרון שאנחנו יכולים לסמוך עליהם".
 
 
ראש מועצת שומרון, יוסי דגן, הביע בפתיחת המשחק את ההערכה הרבה שיש לו למשפחת רוזנפלד: "כשרואים את הכוח של משפחת רוזנפלד ואת הנחישות שלהם להמשיך בחיים, אין לנו אלא ללמוד מהם על גבורה. ההגעה של מכבי תל אביב לסייע זו מחווה מרגשת ומחזקת שלא תשכח". 
 
שרה, אמו של מלאכי רוזנפלד, נשאה דברים לפני תחילת המשחק:  "פרשת נוח זו פרשת הבר מצווה של מלאכי. מאוד מרגש אותי האירוע הזה. מרגש אותי לראות את האנשים. בתור ההורים של יצחקי ומלאכי, שמתגעגעים הרבה מאוד שנים, היום היום שלנו צבוע בצבעים של געגוע. מחוות אנושיות כאלו הופכים כת הגעגוע לנסבל יותר".
 
הדס, אחותו של מלאכי: "מזה 14 שנה מאז שיצחקי נהרג והיה אוהד שרוף של מכבי תל אביב אני לא מסוגלת לראות משחקי כדורסל. זה כואב מדי. בטח אחרי הרצח של מלאכי שכל כך אהב כדורסל. זו פעם ראשונה שאני רואה משחק מאז וזה לגמרי לא פשוט. חלק מהאחים שלי פשוט לא היו מסוגלים לבוא". 
 
 
דורון גמצי: "השומרון קרוב והוא חלק מאיתנו. באנו לשחק כדורסל בשביל הילדים. לחשוף את הקשר בין אלה שמשחקים כדורסל למכבי, להכניס נורמליזציה באיזור מורכב ומעל לכל, להנציח את מלאכי, שכל מה שהוא רצה זה לשחק כדורסל. תענוג לראות וחובה להבין את המושג של ערבות הדדית. כיף גדול וזכות גדולה להיות פה".
 
גיא גודס הוסיף: "אירוע מאוד מאוד חשוב מבחינתנו. להגיע לפה, לכבד  את מלאכי ולהיות חלק מזה. ואני חושב שגם המשפחות פה והילדים מאוד שמחים ומתרגשים מהאירוע. אולסי פרי: "המשחק היה מאוד צמוד. זה מרגש להיות בעיקר בשל אופי האירוע. קיבלנו קבלת פנים מאוד חמה ונעימה".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×