תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

צפו - שחקני מכבי ביקרו בשניידר: "נקשרים בכל שנה מחדש"

הביקור השנתי בבית החולים לילדים עורר את הרגשות המוכרים. אוחיון: "באנו לחזק ויצאנו סופר-מחוזקים". פניני: "שמחים להפיץ אור היכן שאנחנו יכולים". ווימס: "שמחים לראות את החיוכים שלהם"

25/12/2016
ראשי · תרומה לקהילה · צפו - שחקני מכבי ביקרו בשניידר: "נקשרים בכל שנה מחדש"
שחקני מכבי FOX תל אביב הגיעו בתחילת השבוע (ראשון) בסגל מלא לביקור השנתי המסורתי שלהם בבית החולים 'שניידר' לילדים. בהתאם למסורת, השחקנים עברו בין המחלקות השונות, חילקו מתנות, תמונות וסלפים לכל דורש, כאשר השאיפה, כמו תמיד - להעלות חיוך על פני הילדים.
 
"אנחנו שמחים להיות כאן, כמיטב המסורת", אמר הקפטן, גיא פניני, "בשבילי זו שנה שמינית. זה חג שאמור להאיר את החיים אז אנחנו שמחים לתת לילדים האלה קצת אור. זה מכניס פרופורציות לחיים. הניצחון שלהם הוא הניצחון האמיתי". יוגב אוחיון הוסיף: "אנחנו פוגשים ילדים מקסימים ונקשרים אליהם כל שנה מחדש. אנחנו באים לחזק ויוצאים סופר מחוזקים".
 
סוני ווימס סיכם: "זה נפלא עבורנו לבלות זמן עם הילדים הללו. הם נעולים בבית החולים אז אני שמח שאנחנו יכולים לבוא לכאן כקבוצה, לראות אותם פנים מול פנים ולשלוח קצת אווירת חג. זה היה יום נפלא, נקווה שנוכל לעשות את זה שוב בקרוב"
 
יש לציין כי גם השותפים העסקיים של מכבי לקחו חלק פעיל וחשוב בביקור. FOX סיפקו לילדים פוטרים, מרצ'לו אינצ'ליני, בעלי חברת פרנצ'י נדל"ן, רכש מארזי ממתקים לילדים, ודומינוס פיצה שלחו שתי בובות שחילקו לילדים חולצות, מגבות ושוברים לפיצות משפחתיות. 
 
עוד שותפים משמחים לביקור של מכבי היו בני נוער מכפר הנוער "מעיינות", אשר עימו משלב המועדון פעולה כחלק מפרוייקט וואן טים של היורוליג, וכמו כן מתנדבים ומארגנים מעמותת הילדים "שלנו".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×