תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

הקבוצה ביקרה בכפר תפוח: "תמיד כיף גדול"

מכבי שמה לרגע את הכדורסל בצד וביקרה בכפר תפוח במסגרת פרויקט "כדורסל למען הקהילה". הצהובים קיימו משחק ראווה מול אליצור שומרון, הצטלמו עם הילדים וחילקו חתימות

06/03/2017
ראשי · תרומה לקהילה · הקבוצה ביקרה בכפר תפוח: "תמיד כיף גדול"
הקבוצה ביקרה בכפר תפוח: "תמיד כיף גדול"
מכבי "FOX" ת"א התארחה הבוקר (שני) בכפר תפוח אשר במועצה האזורית שומרון, במסגרת העונה השביעית של פרויקט "כדורסל למען הקהילה" של מפעל הפיס ומנהלת הליגה. תלמידי בתי הספר היסודיים מיקיר ופדואל הגיעו גם הם לקחת חלק בחוויה ויצרו אווירה נהדרת באולם שהתמלא ב-300 ילדים. רבים מהם הופיעו בחולצות צהובות של הקבוצה וזכו לחתימות עליהן בסיום האירוע. בביקור נכח גם יו"ר מפעל הפיס, אלוף (מיל') עוזי דיין, שכהרגלו לקח חלק בפעילויות ובדק מקרוב שהכל מתנהל כשורה.

איתי שגב היה השחקן הבולט בשורות מחזיקת הגביע במשחק הראווה, עם מגוון דאנקים שגרמו להתלהבות גדולה ביציעים ואפילו שלשה נדירה. יוגב אוחיון וגל מקל הרשימו בכישורי שליטה בכדור ותומר זלמנסון הצעיר התכבד גם הוא בהטבעה נפלאה. נבחרת התלמידים הורכבה משחקני אליצור שומרון בכל הגילאים ואומנה על ידי צאלי נוימן, שגר בקרני שומרון ומשחק במוליכת הליגה הלאומית, מכבי רעננה. התלמידים נלחמו על כל כדור עד השנייה האחרונה, אך נוצחו בסיום 35:23.

עדן וילבור, שנבחר לשחקן המצטיין של משחק הראווה, קיבל גופיה חתומה על ידי כל שחקני מכבי מידי הקפטן גיא פניני. בתחרות השלשות זכו במשותף התלמיד נריה כהן והרכש החדש של הצהובים, נמרוד לוי, שקלע את כל 5 זריקותיו מעבר לקשת. בסיום המשחק נשארו השחקנים על הפרקט שעה ארוכה, חילקו גלויות חתומות, שוחחו עם הילדים וכמובן הצטלמו עימם. מנהל קשרי הקהילה של מכבי ת"א, דורון ג'מצ'י, הזמין 100 מילדי המועצה למשחק היורוליג הקרוב נגד ארמאני מילאנו ביום חמישי.

"זה תמיד כיף גדול להגיע לבתי ספר ולשחק עם התלמידים", סיכם סילבן לנדסברג, "הילדים האלו שיחקו סופר אגרסיבי, זה היה תענוג ומגיע להם כל הכבוד על הגישה והתשוקה שלהם. הם היו תחרותיים מאוד וזה הרשים אותי. אני נהנה באופן אישי מכל ביקור כזה ואני בטוח שכך גם כל חבריי לקבוצה, זה דבר שיקר מאוד לליבנו ושום דבר לא משתווה לחיוכים שאנחנו רואים פה".

"זה מרגש לא רק עבור הילדים, אלא גם בשבילי אישית כמי שגדל על מכבי ת"א, כמו רוב תושבי השומרון", אמר ראש המועצה יוסי דגן, "אין ספק שהחיבור הזה עם מכבי הוא מצוין. אני מאוד שמח ומתרגש לראות את הילדים של אליצור שומרון נלחמים על כל כדור, זה כיף גדול. כמו שמכבי אמרו בזמנו 'אנחנו על המפה', גם אנחנו היום על המפה ואני בטוח שבעוד כמה שנים התקשורת תגיע לכאן כדי לסקר בשידור ישיר משחקים מליגת העל של מכבי ת"א נגד אליצור שומרון. אין ספק שהפרויקט הזה הוא אחד החשובים והמרשימים של מפעל הפיס, אנחנו גאים ליטול בו חלק. חשוב לי להודות למפעל הפיס, העומד בראשו עוזי דיין וכל מי שלוקח חלק במיזם הנפלא הזה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×