תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

מקל: "לעשות שמח לילדים זה משהו שהוא הרבה יותר מכדורסל"

הצהובים קיימו את הביקור המסורתי בבית החולים תל השומר לכבוד חג הפורים. לנדסברג: "המטרה היא לייצר חיבור עם הילדים ולתת להם אנרגיות חיוביות, אנחנו נהנים לעשות את זה"

13/03/2017
ראשי · תרומה לקהילה · מקל: "לעשות שמח לילדים זה משהו שהוא הרבה יותר מכדורסל"
https://player.vimeo.com/external/208384012.hd.mp4?s=540ddda62da73d95662aeb2048c6f60daa629498&profile_id=119
מכבי FOX תל אביב ניצלה את היום החופשי לעוד בוקר של תרומה לקהילה בשיתוף עם OneTeam ועמותת שלומית, וביקרה בבית החולים לילדים ספרא תל השומר לרגל חג הפורים. השחקנים עברו בין החדרים, חילקו משלוחי מנות מתנת פוקס, קפה גרג, פרנצ׳י נדל״ן, דומינוס ו-7Days, הצטלמו עם הילדים וסיפקו להם חוויה בלתי נשכחת. 


גל מקל התייחס לביקור: "הביקור פה ממלא באנרגיות ונותן הרבה פרופורציות. לעשות שמח לילדים זה משהו שהוא הרבה יותר מכדורסל, זו זכות עבורנו. יש לנו לו"ז קשוח, אנחנו רוצים לקחת כל משחק בפני עצמו, ולהתחיל מיום חמישי הקרוב ממשחק סופר קשה בטורקיה. אנחנו עכשיו קצת יותר בריאים ומחכים לאתגר הזה של חמישה משחקים בעשרה ימים. הפעם בניגוד למה שהיה מוקדם יותר העונה אנחנו צריכים לעשות דבר אחד אחרת, לנצח. מאוד פשוט".


מאמן הקבוצה, איינארס בגאצקיס, אמר: "מבחינתי הביקור הוא עוד הכנה למשחקים הבאים. אני שמח שאנחנו מצליחים לשמח אחרים, והכי חשוב מבחינתי זה רגשות, בלי רגשות אי אפשר להיות טובים על המגרש, ולקחנו מפה הרבה מאוד רגש".


סילבן לנדסברג הוסיף: “עם הילדה הראשונה שהחזקתי לא הלך כל כך טוב כי היא התחילה לבכות, אבל המטרה היא לייצר חיבור עם הילדים ולתת להם אנרגיות חיוביות. אני מרגיש שזאת הסיבה שכל הקבוצה פה ואנחנו נהנים לעשות את זה”.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×