תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

ותיקים: 54:55 למכבי על ברצלונה

הצהובים חזרו מפיגור לניצחון על האורחים מקטלוניה במשחק ראווה שנערך בשערי תקוה. ג'מצ'י: "אווירה נהדרת". מרטינס: "כבוד לשחק מול מכבי תל אביב"

15/04/2018
ראשי · תרומה לקהילה · ותיקים: 54:55 למכבי על ברצלונה
ותיקים: 54:55 למכבי על ברצלונה
קבוצת הוותיקים של מכבי תל אביב שיחקה במוצאי שבת מול ותיקי ברצלונה, שמתארחים בישראל ולנים במלון טל בתל אביב. המפגש נערך בשערי תקוה, זאת עקב פעילות משותפת של מחלקת הספורט של המועצה האיזורית שומרון יחד עם המועדון. 

בין שחקני העבר שליוו את המשלחת, שרובם אף לקח חלק במשחק, היו טל ברודי, דורון ג'מצ'י, טל ברודי, מוטי דניאל, אלון בן זקן ורוני בוסאני. ראש מועצת שומרון יוסי דגן הרים את כדור הביניים הראשון. בסיומו של משחק מותח, שברובו הובילה ברצלונה, ניצחה מכבי 54:55, רבות בעזרת יכולת מצוינת של אלעד סביון. 

"הייתה אווירה נהדרת, אני שמח מאוד שניצחנו", סיכם דורון ג'מצ'י, כיום סמנכ"ל שיווק וקשרי קהילה במועדון. "רואים את ההתלהבות כאן של הילדים בשומרון. צריך להמשיך לעשות כאן עוד הרבה אירועי ספורט, זה דבר שסוחף אחריו הרבה אנשים, ואנחנו נשמח לבוא למשחקים נוספים". 


ארנסטו מרטינס, מהכוכבים הבולטים של בארסה במשחק, החמיא: "אני שמח להיות כאן. אנחנו מרגישים נהדר וזו חוויה עצומה. היחס מדהים, האוכל מצוין וכולם מתייחסים אלינו מאוד מאוד יפה. היינו שמחים להגיע שוב. כבוד בשבילנו לשחק מול מכבי תל אביב". 

סגל ותיקי מכבי תל אביב:
4 צחי בוטביקה
5 מוטי דניאל
6 גלעד כץ
8 מוטי בן דוד
9 אלון בן זקן
12 דורון ג'מצ'י
13 דוד כבודי
14 אלעד סביון
15 רוני בוסאני 
16 ערן ברגשטיין
18 אסף דותן
19 אבי שילר
21 ציון קובה
23 משה רייס
88 גור אמסטרדמר

מלווים: אולסי פרי, טל ברודי
מאמן: אבי עבדימכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×