תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

מותג-על: מכבי ברשימת ה-Superbrands

גם השנה מועדון הכדורסל מכבי תל אביב נכלל ברשימת מותגי-העל של ישראל ל-2018 של Superbrands העולמי. עוד נמצאים ברשימה נותני חסות רבים. הרשימה המלאה בפנים

24/04/2018
ראשי · ארכיון כתבות · מותג-על: מכבי ברשימת ה-Superbrands
מותג-על: מכבי ברשימת ה-Superbrands
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב נכנס שוב לרשימת "מותגי העל" (SUPERBRANDS) בישראל, על פי מחקר צרכנים מקיף שערך בישראל ארגון SUPERBRANDS הבינלאומי, וזאת תחת הקטגוריה "נופש, פנאי ותרבות".

מכבי תל אביב הוא מועדון הספורט הראשון בישראל (והיחיד ב-2018) שנכנס לרשימת המותגים החזקים והאיכותיים ביותר בארץ. בשנת 2013 הצטרף המועדון לרשימה מכובדת של מועדונים גדולים בעולם שנבחרו כמותגי על במדינות שלהם – מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי באנגליה, ברצלונה וריאל מדריד בספרד, באיירן מינכן בגרמניה ועוד.

יחד עם מכבי נבחרו גם נותני חסות רבים של המועדון: קבוצת FOX, דומינו'ס פיצה, קפה גרג, סמסונג, DHL, עמינח, נייקי, אופטלגין, בנק הפועלים, קליל, HP וטבע. כמו כן נבחר גם כדורסלן העבר והכוכב האגדי מיקי ברקוביץ'.


כיצד נקבעים מותגי העל?

לאחר הרכבת רשימה של כל המותגים שפעלו בשנה שעברה בישראל (2,900 מותגים), דירגו אותה כ- 110 מנכ"לים, סמנכ"לי שיווק, אנשי אקדמיה ופרסום מובילים ששימשו כצוות שופטים מקצועי בראשות פרופ' יעקב הורניק מבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב.

בשלב הבא, 
צוות השופטים ניפה ודירג את רשימת המותגים המלאה, ורק המותגים שזכו מהשופטים בציונים גבוהים עלו לשלב מחקר הצרכנים. את המחקר ערכה חברת המחקר IPSOS, על פי מתודולוגיית המחקר של Superbrands בעולם. הצרכנים, הם שקבעו למעשה מי הם ה- Superbrands של ישראל.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×