תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

אבדיה והנוער יוצאים לטורניר היורוליג

השחקן הצעיר של הקבוצה הבוגרת טס עם חבריו למשחקים במינכן. המאמן אורן אהרוני: "זו אסטרטגיה מחלקתית שלנו לצאת לטורניר ברמה הכי גבוהה"

22/01/2019
ראשי · נוער · אבדיה והנוער יוצאים לטורניר היורוליג
אבדיה והנוער יוצאים לטורניר היורוליג
קבוצת הנוער של מכבי תל אביב ואיתה דני אבדיה, שחקן הקבוצה הבוגרת, יוצאת לטורניר היורוליג השנתי. הפעם שובצו המכבים לבית עם ריאל מדריד, פנאתינייקוס, פרטיזן בלגרד, אלבה ברלין, פרנקפורט, אולם ובאיירן מינכן, שמארחת את כל משחקי הבית במתקניה שבחבל בוואריה בדרום גרמניה. 

"כמו בכל שנה, זו אסטרטגיה מחלקתית שלנו לצאת לטורניר נוער ברמה הכי גבוהה שיש - טורנירי היורוליג", הסביר אורן אהרוני, מאמן העל של מחלקת הנוער. "השנה אנחנו משתתפים בבית במינכן עם מועדונים מאוד חזקים כמו ריאל מדריד, פנאתינייקוס, פרטיזן בלגרד ובאיירן מינכן". 

המשחקים שייערכו במינכן הינם במסגרת בית אחד מתוך ארבעה, כאשר האחרים ישוחקו בבלגרד (סרביה), ולנסיה (ספרד) וקובנה (ליטא) בהשתתפות קבוצות נוער של מועדונים בכירים אחרים מרחבי אירופה. אלופת ישראל היא אחת החברות הקבועות בחבורת הצמרת הזאת. 

"החשיפה הזאת לכדורסל אירופאי ברמה מאוד גבוהה גם נותנת לנו אינדיקציה לראות איפה השחקנים שלנו עומדים וגם איפה אנחנו כקבוצה וכמערכת", הוסיף אהרוני בראיון לאתר המועדון. "החשיפה גם נותנת לשחקנים ניסיון אירופאי, שזה מאוד חשוב בגילאים האלה". 

כשנשאל אם הוא שמח לקבל בחזרה לרשותו את דני אבדיה, שחקן מכבי FOX תל אביב שכבר כעת נחשב לפוטנציאל להפוך לאחד מכוכבי העתיד של הכדורסל האירופאי, השיב אהרוני: "אני תמיד שמח לקבל את דני בחזרה. הוא ילד טוב, אהוב ואנחנו שמחים שהוא איתנו". מכל בית תעלה קבוצה אחת לפיינל פור היורוליג, שייערך בחודש מאי הקרוב בוויטוריה שבצפון ספרד. להלן פירוט הבתים: 

ולנסיה, 28-30 בדצמבר: ברצלונה, בדאלונה, וילרבאן, אסטודיאנטס, לודוויגסבורג, פראג, ולנסיה, וירטוס בולוניה. 

מינכן, 25-27 בינואר: מכבי טדי תל אביב, ריאל מדריד, אלבה ברלין, באיירן מינכן, פרנקפורט, פנאתינייקוס, פרטיזן בלגרד, אולם. 

קובנה, 8-10 בפברואר: צסק"א מוסקבה, פריז, ריטאס וילנה, ז'לגיריס קובנה, קופנהאגן, לוקומוטיב קובאן קרסנודאר, רומא, טורונס ויסנס להוספיטאלט. 

בלגרד, 22-24 בפברואר: הכוכב האדום בלגרד, צדביטה זאגרב, פנרבחצ'ה, מגה בימקס בלגרד, אולימפיאקוס, אולימפיה לובליאנה, ספארס סראייבו, ונציה.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×