תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

קבוצת הנוער תשחק בפיינל פור

שחקניו של אורן אהרוני הוזמנו לטורניר שייערך בסוף השבוע המכריע של היורוליג, יחד עם 7 קבוצות נוספות מרחבי אירופה. היריבות בבית: ז'לגיריס, באיירן ומגה

11/03/2019
ראשי · נוער · קבוצת הנוער תשחק בפיינל פור
קבוצת הנוער תשחק בפיינל פור
קבוצת הנוער מכבי טדי תל אביב הוזמנה להשתתף בפיינל פור היורוליג, שייערך בתאריכים 16-19 במאי בוויטוריה. אורן אהרוני ושחקניו סיימו במקום השני בטורניר ANGT במינכן ובטורניר המכריע שובצו לבית A יחד עם שלוש יריבות מתוך שמונה הקבוצות שיקחו חלק בתחרות. 

השחקנים הצעירים יפגשו במסגרת בית A את מגה בימקס הסרבית, אלופת הטורניר שנערך בבלגרד. כמו כן, שובצו לבית גם ז'לגיריס (אלופת טורניר קובנה) ובאיירן מינכן. בבית B ישחקו ולנסיה, ריאל מדריד, הכוכב האדום בלגרד וריטאס וילנה, אלופת השנה שעברה. 

מכבי טדי תל אביב היא אחת משלוש המוזמנות לטורניר, יחד עם באיירן מינכן והכוכב האדום בלגרד. כל קבוצה תשחק מול כל יריבותיה לבית המוקדם ומנצחות הבתים יתמודדו זאת מול זו בפרננדו בואסה ארנה כחימום לקראת גמר היורוליג שייערך באותו ערב. 

טורנירי הנוער של היורוליג הצמיחו במהלך השנים לא מעט שחקנים מובילים, שהמשיכו לקבוצות הבוגרים באירופה. בין השמות הבולטים ניתן למצוא את ניקיטה קורבאנוב (צסק"א מוסקבה), ג'יג'י דאטומה (פנרבחצ'ה), ניקולה מילוטינוב (אולימפיאקוס), תומא הרטל (ברצלונה) וגוגה ביטאדזה (בודוצ'נוסט).

הכניסה לכל משחקי טורניר הנוער המסכם של היורוליג בוויטוריה תהיה בחינם, זאת במטרה לאפשר חשיפה כמה שיותר גדולה לקבוצות ולדור העתיד של שחקני הכדורסל באירופה.

חמישי, 16 במאי 
09:00, שעון מקומי: מכבי טדי תל אביב - מגה בימקס בלגרד 

שישי, 17 במאי 
11:00, שעון מקומי: ז'לגיריס קובנה - מכבי טדי תל אביב

שבת, 18 במאי 
09:00, שעון מקומי: באיירן מינכן - מכבי טדי תל אביב

ראשון, 19 במאי 
10:00, שעון מקומי: מנצחת בית A - מנצחת בית B


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×