תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"לא רק כדורסל, זה להביא אושר"

מכבי ערכה את הביקור המסורתי לפורים בבית החולים לילדים "דנה" בתל אביב. ג'ונדי: "מקווים לראות אותם מחלימים". ספרופולוס: "נותנים להם כוחות והם לנו"

18/03/2019
ראשי · תרומה לקהילה · "לא רק כדורסל, זה להביא אושר"
"לא רק כדורסל, זה להביא אושר"
משלחת של מכבי FOX תל אביב הגיעה הבוקר (שני) לביקור פורים המסורתי בבית החולים "דנה" לילדים בתל אביב. בנוסף על השחקנים, המאמנים, מנהל הקבוצה ואנשי הנהלה, הצטרפו גם אנשי "קפה גרג", מגישת התכנית השבועית ירדן אפלבוים, נערי כפר הנוער עיינות, נציגי עמותת "שלומית" ודוני, הקמע של הקבוצה. 

השחקנים והמאמנים עברו בין חדרי הילדים המאושפזים, שוחחו עם המשפחות, הצטלמו עם החולים והעובדים וגם חילקו מתנות. בבניית המתנה היו שותפים מרצ'לו אינצ'ליני - פרנצ'י נדל"ן, רשת "קפה גרג", קבוצת FOX וחברת P.M.I המפיקה את אלבומי סופרגול. 

"זה אירוע נהדר, אני מאוד שמח ונרגש להיות כאן ולבלות עם הילדים ועם המשפחות שלהם ולהביא להם משלוחי מנות", סיפר הקפטן ג'ון דיברתולומיאו. "אנחנו שמחים להיות כאן, זאת הרגשה נהדרת. אני מאחל לילדים להמשיך להילחם, שיהיו בריאים, שמחים ושייהנו עד כמה שהם יכולים. אנחנו מקווים לראות אותם גם מחלימים".


"כיף לבוא לפה ולשמח ילדים, משפחות ולהביא קצת ממה שיש לנו בלב, זה מאוד מרגש", הודה יובל זוסמן. "אני חושב שגם השחקנים שפה פעם ראשונה מכירים את האירוע. שמעתי את ג'וני אובראיינט מספר שבממפיס היה לו כל מיני דברים כאלה. אני מאחל לילדים בריאות, שיחזרו לעצמם ויחלימו".

המאמן יאניס ספרופולוס, שיחד עם עוזרו ואסיליס יראגוטליס שאל על חג הפורים והמסורת להתחפש, הוסיף: "מכבי מראה את הצד החברתי שלה כמועדון. זה לא רק כדורסל, זה להביא קצת אושר לאנשים והיום ביקרנו בבית החולים כדי לגרום לילדים כאן לחייך ולהיות מאושרים. אנחנו מאוד שמחים שבאנו לכאן להיות איתם ולתת להם מתנות. הדבר החשוב ביותר הוא שאנחנו נותנים להם כוחות והם לנו כדי להילחם על הפרקט"."אני חושב שזה מקסים, אני רואה את השחקנים מאוד נרגשים. הם יודעים לאן מגיעים, אבל בסוף הם נפגשים עם הילדים ורואים חיוך", הסביר דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק וקשרי הקהילה של מכבי. "לא יכולה להיות מתנה יותר טובה, אלה פרופורציות אחרות. אנחנו באים מתוך מאבקים של משחקים, כן או לא נהיה בטופ 8, ננצח או נפסיד, אבל מגיעים לכאן ורואים איך זה משפיע על הילדים". 

"אני גם שמח מאוד לראות את השחקנים והמאמנים מאוד מחוברים לזה, הם מקבלים הסברים על מה שקורה כאן", גילה ג'מצ'י. "במהלך השנה אנחנו שומרים על קשר רציף עם כל מחלקות הילדים עם הבעיות 'המסובכות', נקרא לזה, ומזמנים אותם למשחקי היורוליג, מושיבים אותם בתא צפייה, מביאים להם אוכל ומבקרים אותם". 

"מתגובות שאנחנו מקבלים, אנחנו יודעים היטב שזה משפיע ועושה טוב לא רק לילדים, אלא גם להורים, שצריכים את הרענון שלהם", סיכם דורון ג'מצ'י. "כשהם רואים את החיוך של הילד, זה עושה משהו מדהים להורים וזה חיבור נהדר".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×