תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

הקרנת הבכורה של הסרט "אולסי"

ראשי המועדון, כוכבי העבר, המאמן והקפטן התייצבו לערב החגיגי. סרטו של דני מנקין ישודר גם בערוץ 8

21/03/2019
ראשי · תרומה לקהילה · הקרנת הבכורה של הסרט "אולסי"
הקרנת הבכורה של הסרט "אולסי"
שנות השבעים, זו הייתה התקופה שהפכה לנקודת מפנה בהיסטוריה הישראלית. התמימות התחלפה בידיעה שאנחנו מדינה בוגרת, שמסוגלת להגיע גם להישגים בספורט ובתרבות. גם ביקורת הפכה לחלק לגיטימי מהזירה - בפוליטיקה, בעסקים וגם בספורט. 

יותר מכל, זכור לכולם מהתקופה הזו אמריקני אחד שהגיע לארץ והפך מדינה שלמה - אולסי פרי. הוא היה בעיני רבים שחום-העור הראשון בישראל. והאהבה היתה ממבט ראשון. הרומן המתוקשר בינו לבין דוגמנית העל הבינ"ל תמי בן עמי היה הסיפור הגדול שכולם דיברו עליו. פשוט גם כי מכבי תל אביב הפכה לקבוצה של המדינה.אולסי התגייר והיה לאלישע בן אברהם. הוא גם הפך לגיבור בלתי מעורער. לא רק בספורט, אלא בעולם התרבות ובחיי הלילה התל אביביים. כולם עקבו אחריו וחיבקו אותו. עד לאותו היום בו נפל, התרסק ונעלם. שנים אחרי אותו רגע, חזר הבמאי דני מנקין עם אולסי פרי ליום ההוא. 

הבמאי דני מנקין ("18 קילו של אהבה", "הדולפין", "77:78") יצא למסע בסרט דוקומנטרי מטלטל לסיפור חייו הלא-ייאמן של אולסי פרי, אגדת ספורט, שחושף לראשונה ובפתיחות מלאה הכל על נפילתו לסמים וסיפור האהבה הבלתי נשכח עם דוגמנית העל תמי בן עמי.בסרט, שהקרנת טרום-הבכורה שלו נערכה בשני בפני כוכבי עבר ושחקני מכבי בהווה, מדבר אולסי פרי לראשונה בגילוי לב ובפתיחות מלאה על מה שגרם לנפילתו לסמים וגם על תמי בן עמי וסיפור הפלא שמשחזר את חזרתו הכמעט בלתי אפשרית מהכלא בארצות הברית הביתה. לישראל. למכבי. 

יום לאחר הקרנת טרום-הבכורה, נערכה הקרנת הבכורה בטוקהאוס בנמל תל אביב לציבור הרחב. לאחר הצפיה החגיגית בסרט התקיים מפגש ושיחה עם במאי הסרט דני מנקין ועם אולסי פרי.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×