תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

הנוער מנצחת את את עמק יזרעאל ועולה לסדרת חצי הגמר

הנוער סיימו את סדרת רבע הגמר (0:2) במשחק הגנתי מצוין שעצר את עמק יזרעאל על 46 נק' בלבד מול 78 נקודות צהובות. בלטו: חיון 19 נק', אטיאס 14 נק'

29/03/2019
ראשי · נוער · הנוער מנצחת את את עמק יזרעאל ועולה לסדרת חצי הגמר
הנוער מנצחת את את עמק יזרעאל ועולה לסדרת חצי הגמר
אחרי משחק ראשון וצמוד בסדרת רבע הגמר שהוכרע רק בשניות הסיום, עמק יזרעאל ומכבי ניפגשו שוב למשחק שני והפעם בהדר יוסף.

החמישייה הצהובה שפתחה את המשחק: דני אבדיה, יונתן אטיאס, דורי סהר, עמית אהרוני ונדב סהר.
פתיחה מצוינת של מכבי, דני אבדיה חילק את האסיסטים הראשונים לכל השחקנים שתרגמו אותם לנקודות ויצרו יתרון קל ומהיר 4:11. ההגנה החזקה של מכבי גרמה להתקפה של האורחים לעמוד והיתרון הפך לדו- ספרתי כעבור חמש דק' מתחילת המשחק 4:13. עמק יזרעאל לא נכנסה לקצב המשחק, יונתן אטיאס קיבל מסירות נהדרות והוסיף עוד 8 נק' רצופות בצבע (6:21), רזיאל חיון בחדירות אגרסיביות לסל הוסיף 6 נק' רצופות והתוצאה בסוף הרבע 10:31.
הרבע התחיל ללא נקודות. עמק יזרעאל הגיעה למצבי קליעה נוחים אך מבחינתה הכדור עדיין לא נכנס באחוזים מספקים לצמצום ההפרש הגדול 34:16. שלוש דק' מכבי נשארה ללא נק', ואהרוני ביקש פסק זמן לארגן את ההתקפה הצהובה מחדש. אטיאס ואבדיה המשיכו להיות הדומיננטיים בצבע וקלעו נק' ששמרו על היתרון הגדול (24:46).

עמק יזרעאל פותחת את המחצית מצוין עם ריצת 9:0 (46:33) בשלוש הדק' הראשונות. דורי סהר עצר את המומנטום של יזרעאל ב-5 נק' רצופות שלו 33:51. מכבי חזרה להגנה אגרסיבית ועמק יזרעאל שוב בהתקפות תקועות לא המשיכה להניב נקודות והתוצאה בסוף הרבע 37:65.הנקודות הראשונות ברבע של שתי הקבוצות הן מקו העונשין 39:66. מכבי המשיכה להגדיל את הפער בנקודות מתפרצות 45:76. הדקות האחרונות היו לפרוטוקול בלבד ומכבי ניצחה בתוצאה 47:78 והעפילה לחצי גמר אליפות המדינה שם תפגוש את מכבי ראשל"צ איציק.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×