תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

המכתב של שמעון מזרחי לפנאתינייקוס

לציון שנה למותו של נשיא פאו לשעבר פאבלוס יאנאקופולוס, כתב יו"ר מכבי זכרונות שפורסמו על ידי המועדון היווני

06/06/2019
ראשי · חדשות · המכתב של שמעון מזרחי לפנאתינייקוס
המכתב של שמעון מזרחי לפנאתינייקוס
קשה להאמין שכבר חלפה שנה מאז שאיבדנו אגדה של הכדורסל האירופאי, מר פאבלוס יאנאקופולוס המנוח. אדם גדול עם לב אדיר, ג'נטלמן אמיתי ובן-אדם שהכרתי כ-50 שנה. יחד התחלנו לקחת חלק בכדורסל האירופאי במסגרת גביע אירופה לאלופות. 

כדוגמא לנאמנותו אני יכול להזכיר את הכאוס של שנת 2000, כאשר בישיבה קריטית שנערכה במשרדי פיב"א במינכן רוב הקבוצות החליטו לעזוב את פיב"א ולהקים ליגה חדשה - היורוליג. רק שתי קבוצות, פנאתינייקוס ומכבי, שמרו אמונים והחליטו להישאר חברות בסופרוליג. כך נמשכה שנה אחת ולאחר הצטרפנו יחד ליורוליג. 

היה זה כבוד גדול עבורנו להיות מוזמנים בשנה שעברה לטורניר לזכרו של מר יאנאקופולוס. היה מנחם לפגוש את אלמנתו ואת בנה דימיטריס בארוחת ערב משותפת, כמו גם את האח המנוח ת'נאסיס. הייתה זו טרגדיה לשמוע ששני האחים והאחות הלכו לעולמם בזמן כל כך קצר. 

מכבי תל אביב ואני אישית מצדיעים למשפחת יאנאקופולוס, שתמיד תישאר בלבנו.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×