תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"מצפה שכולם יופיעו ויתעלו בזמן"

מאמן מכבי FOX תל אביב יאניס ספרופולוס במסיבת העיתונאים לפני הפיינל פור: "אילת זאת קבוצה טובה מאוד וזו לא הפתעה שהגיעה לאן שהגיעה"

08/06/2019
ראשי · ליגת העל · "מצפה שכולם יופיעו ויתעלו בזמן"
"מצפה שכולם יופיעו ויתעלו בזמן"
לקראת הפיינל פור, מאמני ונציגי ארבע הקבוצות הגיעו למסיבת העיתונאים המשותפת. האירוע כולו נערך בסינמה סיטי גלילות, שם התכנסו לאחר מכן כל השחקנים, המאמנים ואנשי מכבי FOX תל אביב, הפועל אילת, הפועל ירושלים ומכבי ראשון לציון. 

"אני לא מאמין שיהיו הפתעות, כי שיחקנו כמה פעמים האחד נגד השני ואנחנו מכירים טוב מאוד", אמר מאמן האלופה יאניס ספרופולוס. "העניין הוא להיות מוכן בזמן הנכון. חשוב מאוד שנהיה מפוקסים ונשחק את הכדורסל הכי טוב שאנחנו מסוגלים לו". 

"השחקנים שלנו צריכים להבין שעבדנו כל העונה קשה כדי להיאבק על התואר ואני מצפה שכולם יופיעו ויתעלו בזמן הנכון", הוסיף היווני. "יש לנו הרבה כבוד לאילת, זו קבוצה טובה מאוד וזו לא הפתעה שהגיעה לאן שהגיעה".יובל זוסמן נשאל דווקא על אקס מכבי אבי בן שימול, שיתייצב מנגד במדי הפועל אילת בתור מלך האסיסטים של העונה הסדירה. "קודם כל, אני חושב שאבי הוא שחקן מעולה וסיים את הליגה כמלך האסיסטים", הזכיר זוס. "ננסה להפעיל עליו לחץ ולגרום לו חיים קשים במשחק הזה. אילת משחקת בצורה יוצאת מן הכלל ולא תלויה רק בשחקן אחד, זאת קבוצה קשוחה ומגוונת. נצטרך להוציא את אבי מהמשחק שלו".

מאמן היריבה שרון דרוקר נשאל על העובדה שאילת הפסידה למכבי בכל שלושת המפגשים העונה, והשיב: "אנחנו בשלבים של לחקור למה הפסדנו בכל פעם. כל משחק היה בתקופה אחרת. אני מאמין שעד המשחק נדע להכין את השחקנים בדיוק מה צריך לעשות. הם קבוצת יורוליג, אבל אנחנו נעשה כל מה שאפשר". 

"הגענו לאיזה שהוא שיא עבור קבוצה כמונו, אבל אנחנו צריכים להגיע לעוד פיק, גבוה יותר", הוסיף דרוקר. "השחקנים רוצים ורעבים מאוד, אני מקווה שהימים האלה של ההייפ לפני המשחק יעזרו לנו. המטרה שלנו היא לשלוט בקצב".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×