תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

חנוכה: היכל המכבים בדיזנגוף סנטר

חג המכבים מתקרב והיכל התהילה של הצהובים יהיה פתוח למבקרים בסנטר מ-22 בדצמבר עד 3 בינואר. הקבוצה הנוכחית, כוכבי העבר ופעילויות לכל הגילאים יהיו שם, ואתם?

01/12/2019
ראשי · ארכיון כתבות · חנוכה: היכל המכבים בדיזנגוף סנטר
מחפשים מה לעשות בחג המכבים? מצאנו לכם פעילות מושלמת. היכל התהילה של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, הכולל עשרות פריטים היסטוריים וסנטימנטליים, בהם גביעי אירופה, מזכרות מהניצחונות המפורסמים, חולצות שחקנים ופריטים אישיים של שחקנים, מגיע לדיזנגוף סנטר. 

היכל המכבים יעבור מהיכל מנורה מבטחים לדיזנגוף סנטר למשך שבועיים בחופשת חג החנוכה והכניסה בחינם. שיתוף הפעולה המיוחד יתקיים מה-22 בדצמבר עד ה-3 בינואר 2020 ובמסגרתו יועתק היכל התהילה ממקומו, לראשונה מאז שהוקם ביד אליהו ב-2011. 

במהלך השבועיים בהם יוצג היכל התהילה לקהל הרחב, יתקיימו מפגשים עם כוכבי הענק מיקי ברקוביץ', טל ברודי, דורון גמצ'י, מוטי ארואסטי, אולסי פרי, לצד הכוכבים הנוכחיים בהם עומרי כספי, דני אבדיה, המאמן יאניס ספרופולוס ושחקנים נוספים מהסגל הנוכחי. המבקרים יוזמנו להצטלם עם גביע אירופה, להתחרות בקליעה לסל מול כוכבי מכבי, לבדוק כיצד מרגישות נעליים במידה 54 וכמה גבוה ג'ייק כהן במציאות (2.10 מטרים). בנוסף, תוקם חנות פופ-אפ מיוחדת לאירוע, בה ניתן יהיה לרכוש מזכרות ותלבושות של מכבי וכן פריטים במהדורה מוגבלת שיוכנו במיוחד לרגל החג בסנטר.

קבוצת הרקדניות הרשמית של מכבי FOX תל אביב תפגין את כישוריה במרכז הסנטר, הקמע דוני ילהיב את הילדים, הכרוז שי סידי ירעיד את המקום ובמסגרת הפעילות המיוחדת יתקיים גם מפגש מיוחד עם יושב ראש המועדון שמעון מזרחי והפתעות נוספות. 

בין הפריטים שיוצבו תחת אבטחה מיוחדת במקום ניתן יהיה לראות את כל ששת גביעי אירופה בהם זכתה מכבי, מאז שעלינו על המפה העולמית ב-1977 ועד ההנפה המרגשת של מילאנו 2014. כמו כן יוצגו חולצות חתומות של כוכבי העבר, סרטונים נדירים המנציחים את רגעי התהילה הגדולים בספורט הישראלי ועוד.

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×