תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

מכבי הגיעה לשמח ילדים בביה"ח שניידר

הקבוצה התייצבה לביקור המסורתי לרגל חנוכה וחילקה מתנות שתרמו השותפות העסקיות וגם מאכלים לחג. ספרופולוס: "מכבי מראה את הצד החברתי שלה והשחקנים שמחים לבוא, להפיץ שמחה ולתת כוחות"

24/12/2019
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי הגיעה לשמח ילדים בביה"ח שניידר
מכבי FOX תל אביב, יחד עם דוני, חברי פרויקט ONE TEAM מהאקדמיה לכדורסל בכפר הנוער עיינות ופעילות עמותת שלומית, הגיעו הבוקר לבית החולים לילדים שניידר בפתח תקוה לשמח את הילדים המאושפזים, בני משפחותיהם והצוותים הרפואיים לרגל חג המכבים.השחקנים והמאמנים עברו בין המחלקות השונות בבית החולים שניידר ומחדר לחדר חילקו צעיפי מכבי, כובעי צמר לקראת החורף, מאכלים לחג ומתנות שתרמו השותפות העסקיות - FOX, דומינו'ס פיצה, חברת PMI, חברת HP, טחינה אל-ארז, ורד לוי ועוד."אני רוצה לאחל לכולם כאן 'חג שמח והרבה בריאות' (בעברית)", אמר המאמן יאניס ספרופולוס במהלך הביקור. "מכבי מראה את הצד החברתי שלה והשחקנים שמחים לבוא ולהפיץ שמחה ולתת כוחות ואיחולים לחנוכה שמח. כולנו יחד כאן כדי להקדיש רגע לכל הילדים שכל כך חזקים וגם כדי לקבל מהם כוח כדי להיות בעצמנו חזקים יותר על המגרש. הרגע הזה מביע את תודתנו לכל הילדים ואני מקווה שכשנגיע לכאן בשנה הבאה, יהיו פחות ילדים חולים בחדרים האלה". "אנחנו באים לפה כמעט כל שנה. גם כשהייתי בארצות הברית הייתה לי מערכת יחסים עם ביה"ח שניידר. אין ספק שכשאתה אבא, כל הביקור הזה מקבל משמעות אחרת לגמרי", אמר עומרי כספי. "אנחנו חוזרים כל שנה וביקור כזה נותן הרבה משמעות לחיים שלנו. תודה למכבי שהביאו אותנו לפה ולאנשי בית החולים שניידר על העבודה שהם עושים ושמארחים אותנו כאן". "זה נותן פרספקטיבה אחרת", הוסיף טאריק בלאק. "עבור הילדים האלה שמאושפזים בבית החולים אנחנו סמל של תקווה. בכל פעם שאנחנו עולים למגרש כדי לעשות את העבודה שלנו זה מברך ומעודד אותם. חלק מהילדים פה מסתכל עלינו בהערצה ורואה בנו גיבורים". "אנחנו משחקים יותר מאשר רק בשביל עצמנו", הבהיר בלאק. "יש קהילה גדולה שאנחנו משרתים וזו קהילה גדולה מאשר מה שיש בחדר ההלבשה שלנו. יש אנשים שמוצאים תקווה והשראה במה שאנחנו עושים. אם אנחנו יכולים להביא אושר לאחרים, אנחנו צריכים לעשות זאת וזה גם מה שנמשיך לעשות".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×