תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

שומרים על קשר עם הוותיקים

מכבי FOX תל אביב חילקה מארזי מתנה למנויים מעל גיל 70. ג'מצ'י: "שמנו בשלב זה דגש על אוהדים יותר מבוגרים, שהמגבלות עליהם הן החמורות ביותר"

26/04/2020
ראשי · תרומה לקהילה · שומרים על קשר עם הוותיקים
שומרים על קשר עם הוותיקים
מכבי FOX תל אביב לוקחת חלק במיזמים חברתיים רבים, מתוכם כמות נכבדת מאחורי הקלעים. ביקורים, מפגשים, מתנות, ברכות, צילומים, סיוע בהתרמות וגיוס עזרה משותפים מסחריים. רגע אחרי יום הזכרון לשואה ולפני יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ויום העצמאות, התגייסנו לאתר כמה שיותר מנויים שחצו את גיל 70 ולשלוח להם מארזי מתנה. 

"המחשבה הייתה לשים בשלב זה דגש על המנויים היותר מבוגרים שלנו, שהמגבלות עליהם הן החמורות ביותר", מסביר דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק וקשרי קהילה במועדון. "לכן החלטנו על גיל 70 ומעלה כמי שהיינו רוצים להגיע אליו, ובפועל גם הגענו אליהם".  

מה נדרש כדי להתארגן כך במהירות? 
"כל מתנה כללה מארז יפה שבתוכו צעיף של מכבי, שתי מסכות, שני כיסויי פנים ממותגים של מכבי, מחזיק מפתחות וחבילת MM's שתרמה חברת מארס. להתארגנות המהירה נדרשה התגייסות של עובדי המועדון, שהתארגנו כדי לארוז את כל המתנות, שכוללות גם מכתב מחמם לב שעליו חתום שמעון מזרחי". 

"האריזות נמסרו על ידי אותם עובדי מועדון, רובן במסירה אישית עד לדלת של אותו אוהד", מדגיש ג'מצ'י, שעוד מימיו כשחקן התגייס רבות לשימור הקשר עם האוהדים. "מיד אחרי שתלינו את האריזה על ידית הדלת, התקשרנו והודענו להם שמחכה להם אריזה". "קיבלנו תגובות טובות ומחממות את הלב", מספר דורון ג'מצ'י. "אנשים כולם ובפרט בשכבת הגיל הזאת נמצאים כבר הרבה זמן בסגר ותשומת לב מאיתנו נותנת להם להרגיש ממש טוב. מבחינת מכבי, ובמיוחד לדור הוותיק, יש לנו חשיבות גדולה בחיבור למנויים. אנחנו אוהבים אותם מאוד ומקבלים הרבה שאלות ו'טענות' על כך שמאוד משעמם להם בתקופת הקורונה". 

תגובה שכזאת, למשל, התקבלה במייל ממנוי בשם אלעזר קראוס. "קיבלתי אתמול ליד דלת ביתי (לא יוצא מהבית כבר כ-6 שבועות) את השי שלכם לאוהדים הותיקים. אני אוהד כבר כ-65 שנים ומעלה ומנוי עם 2 ילדיי ונכד אחד", כתב, והוסיף: "אני רוצה להודות לכם מקרב לב על ההפתעה הזאת". 

"אין משמעות לגביי מה יש בחבילה וגם אם הייתי מקבל דבר קטן לתשומת לב, הייתי מברך אתכם על היוזמה הנהדרת והמרגשת הזאת", המשיך קראוס. "זכיתי להיות במשחק האחרון בהיכל ביורוליג עם עוד כ-2,000 איש ויותר ואני מתגעגע כבר לפעילות. השי הזכיר לי את זה. אז שוב אני מודה לכם על השי ומאחל לכם הבעלים, המנהלים וכל הצוות שנזכה להיפגש שוב בקרוב בהיכל והעיקר מתוך בריאות טובה לכולנו". 

"למי מאיתנו אין אבא ואמא או סבא וסבתא, האנשים היותר מבוגרים בחיינו, שנמצאים תחת מגבלות שמעיקות עליהם", סיכם ג'מצ'י. "חשוב לנו לשמור על קשר ולתת להם קצת רוח גבית וקצת תקווה לראות שאנחנו נמצאים באמצע התהליך, אולי אפילו לקראת סופו. איתות מאיתנו נותן גם לנו לראות שהקשר חשוב להם ועושה להם טוב על הלב. לנו זה עושה טוב על הלב מעצם העובדה שזה עושה להם טוב".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×