תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

מחלקת הנוער חוזרת לפעילות

הקבוצות התחרותיות שבו למגרשים עם תכנית עבודה מסודרת תחת הנחיות משרד הבריאות והמון מוטיבציה

05/05/2020
ראשי · נוער · מחלקת הנוער חוזרת לפעילות
מחלקת הנוער חוזרת לפעילות
ההורים חיכו לזה, הילדות והילדים אפילו יותר. מחלקת הנוער חוזרת לפעילות. עד כה שבו לאימונים כל הקבוצות התחרותיות מגילאי קט-סל ומעלה, 570 שחקני ושחקניות דור העתיד, כאשר נבנתה תכנית עבודה בכפוף להנחיות שפורסמו על יד משרד הבריאות, משרד הספורט ואיגוד הכדורסל. 

מחלקת הנוער נערכה ברמה הארגונית והמקצועית לחזרה לפעילות כבר בשבוע שעבר ויצאה לדרך תוך גילוי אחריות מלאה כלפי הצוותים המקצועיים, וכמובן השחקניות והשחקנים. הקבוצות ששבו לפעילות מחולקות לשתי קפסולות אימון קבועות, כאשר כל דבוקה של עד 9 שחקנים/ות עובדת עם מאמן קבוע. 

כל שחקן ושחקנית הגיעו עם הציוד האישי, חיטאו ידיים והאימונים עצמם נערכים ללא מגע, כאשר לפני כל אימון נערכת בדיקת חום בסיסית והמעקב נשמר. המאמנים מתמקדים בשלב הראשוני בחזרה לתנועה, כושר ושיפור מיומנויות אישיות, תוך שמירה על מרווחים בין המתאמנים. "יצאו הנחיות שאינן משתמעות לשני פנים להורים, לצוות האימון וכמובן לשחקנים ולשחקניות", מסביר מנכ"ל מחלקת הנוער אלון בן זקן. "כולם מודעים לחשיבות שמירת שני המטרים לפני, במהלך ובסיום האימון בעת הפיזור. כולם עם מסכות עד האימון ומיד בסיומו. הציוד של כל אחד מסומן ואינו ניתן להעברה". 

"הרעב לחזרה למגרשים הורגש מהיום הראשון של ההסגר. כולנו חולמים לחזור למשחקים, אך ההנחיות ברורות", מוסיף בן זקן. "הוכנה תכנית אימונים לעבודה לפיתוח יכולת אישית במגרש ופיתוח יכולות גופניות מחוץ למגרש. אנחנו מבצעים את ההתאמות כדי להתאמן בצורה הדרגתית ואחראית ונוקטים בכל אמצעי הזהירות בתקווה לחזור בהקדם האפשרי לשגרה המבורכת".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×