תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

צפו בהקמת קיר המסכים הענק בהיכל

מכבי FOX תל אביב חוזרת בגדול עם פתרונות חדשניים להכנסת האוהדים והשחקנים לחוויית המשחק. הרעיון, הבניה וההזדמנות של הצהובים בבית להצטרף להצגה

17/06/2020
ראשי · חדשות · צפו בהקמת קיר המסכים הענק בהיכל
מכבי FOX תל אביב רצה בחזית החדשנות בספורט, אפילו אם אין קהל במגרשים בינתיים. לקראת חידוש ליגת העל בכדורסל, האלופה המכהנת מתכוננת לספק חוויית משחק מיוחדת גם בלי צופים ביציעי ההיכל. על חלק מהתכניות אפשר לדבר כבר עכשיו, אחרות יגיעו בהפתעה בהמשך הדרך. 

החלק הבולט ביותר בהיערכות החדשה של מכבי, אותו ניתן יהיה לראות כבר במשחק הקרוב מול אשדוד, הוא קיר מסכי LED מרשים שנבנה לאורך המגרש. מדובר בקונסטרוקציה שאורכה 26 מטרים וגובהה שלושה מטרים, שנמתחת מול עמדת השידור הראשית מאחורי ספסלי הקבוצות ושולחן המזכירות שבמרכז המגרש. משני צדי חומת ה-LED הורכבו שני מסכים גדולים ברוחב 5 מטרים ובגובה שלושה מטרים. המשמעות היא שהמערכת כולה, המתופעלת על ידי חברת SIMUL, מתפרשת לאורך 36 מטרים. 

בליגות רבות שחזרו לפעילות מסביב לעולם, כגון ליגות הכדורגל בספרד או גרמניה, נעשים צעדים כדי ליצור חוויית צפיה טובה יותר בשידורי הטלוויזיה לצד אווירה המעניקה לשחקנים תחושה שיש מי שצופה בהם על אף שמדובר במתקני ענק כמעט ריקים מאדם. 

המהלכים החדשניים שיצרנו במכבי - שלא כמו השתלת קהל בשידור בטכנולוגיה של מציאות מדומה, הצבת דמויות קרטון (CUT-OUT) והקרנת שיחות משותפות (כגון זום) - מעניקים יחד מענה ראשון ויחיד מסוגו לצופים בבית וגם לשחקנים במגרש, כמו גם לשותפים העסקיים המובילים של המועדון. קיר המסכים, שילווה בהמשך בעוד הפתעות שיילכו ויתאספו ממשחק למשחק, ישמש בין היתר להקרנת קטעי קהל שיוצרים חוויית משחק בגובה הפרקט. בנוסף, ניתן להציג בו סרטוני אווירה, תוכן אינפורמטיבי ועסקי וכמובן נוכחות מאסיבית לשותפים המסחריים של המועדון שנאלצו אף הם להיות רחוקים מהמגרש ומהפעילויות במהלך המשחק. 

טקס הצגת השחקנים, כמיטב המסורת, יקבל גם הוא מקום מכובד יחד עם סרטונים מותאמים למגוון המסכים בהיכל. בנוסף, האוהדים מוזמנים לשלוח תמונות שלהם (פלג גוף עליון) עם חולצה בצבעי המועדון, כאשר התמונות יוקרנו על הפרקט לקראת פתיחת המשחק - תזכורת שהאוהדים תמיד איתנו יחד כל הדרך. את התמונות אפשר לשלוח למייל בכתובת info@maccabi.co.il עם הודעה בכתב שהתמונה מותרת לשימוש במשחקים.  

כמובן שגם סידורי הבריאות הרבים נעשו תוך הישמעות להנחיות משרד הבריאות והמתווה שאושר לחידוש משחקי ליגת העל. בכניסה להיכל הוצבו מכשירי מדידת חום דיגיטליים, המכילים חומר חיטוי לידיים ומציגים את הטמפרטורה במסך המצלם את פניו של האדם הנכנס.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×