תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"ניצחנו כקבוצה, זה הגיע לנו"

הצהובים חגגו העפלה לפיינל פור. ספרופולוס: "הערב נלחמנו חזק מאוד. ברכות לשחקנים שלנו, הם עשו עבודה מצוינת"

24/07/2020
ראשי · חדשות · "ניצחנו כקבוצה, זה הגיע לנו"
מכבי FOX תל אביב הגיעה למשחק מס' 3 בסדרת רבע הגמר מול הפועל תלאביב במצב לא פשוט, ללא סקוטי ווילבקין המושעה ויובל זוסמן, קווינסי אייסי ואלייז'ה בראיינט הפצועים. אחרי שני משחקים בהם הובילה במצטבר לקצת יותר מארבע דקות, היא פתחה בסערה, ברחה לפער דו-ספרתי ואחרי שהאדומים ביצעו את הקאמבק שלהם, האלופה ידעה להעביר הילוך שוב ולסמן וי חשוב, 68:83 ו-1:2 בסדרה. בחצי גמר הפיינל פור ביום ראשון יפגשו הצהובים את הפועל גלבוע/גליל.
בסיום המשחק, יאניס ספרופולוס שחרר אנחת רווחה גדולה וחגג כשהוא מניף את האגרופים באוויר. "אני מנסה לחייך כל הזמן. לפעמים צריך לדעת מתי לחייך ומתי להיות רציני", אמר המאמן. "אני חושב שהערב נלחמנו חזק מאוד. שמרנו על האגרסיביות במשך רוב הזמן. אני חושב שהניצחון הגיע לנו. ברכות לשחקנים שלנו, הם עשו עבודה מצוינת"."לטיילר דורסי היה משחק מצוין, כמו כל השחקנים האחרים", המשיך היווני. "הוא שחקן כשרוני, אבל ניצחנו כקבוצה, זו המשמעות של קבוצה. השבוע ובכל העונה אני יודע שהקבוצות מגיעות עם מוטיבציה גבוהה לנצח אותנו. היה לנו משחק נוקאאוט הערב וניצחנו, עוד אחד ביום ראשון. ננוח קצת ואז נתכונן ונהיה מוכנים להילחם".

טיילר דורסי, המצטיין במשחק עם 26 נקודות, אמר בסיום: "אין הקלה. היינו אמורים לנצח. הקרדיט להם, הם שיחקו חזק. נלחמנו, ללא סקוטי, ללא שחקנים רבים. זה מראה את המנטליות שלנו, זה הפלייאוף. נהיה מוכנים לגלבוע. אני אוהב לחץ, והיה הרבה. הרבה דיבורים. חברי לקבוצה עזרו לי מאוד".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×