תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

פותחים שנה חדשה במחלקת הנוער

השחקנים שגדלו במועדון והגיעו עד לבוגרים, טיפוח המאמנים, המאמנות החדשות, מיזם הכדורסל לבנות, קבוצות הצרכים המיוחדים ותרומה לקהילה. הכל כאן

01/09/2020  |  מאת: אלון בן זקן
ראשי · נוער · פותחים שנה חדשה במחלקת הנוער
פותחים שנה חדשה במחלקת הנוער
עונת 2020/21 בפתח ואנו נערכים אליה בצורה המיטבית, הן ברמת המקצועית והן ברמת אתגרי הקורונה והתאמות להנחיות משרד הבריאות.

במחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל של מכבי תל אביב-דור העתיד יודעים כי העיסוק בספורט והשייכות למסגרת ספורטיבית, בין אם תחרותית ובין אם חובבנית, זו התרופה הטובה ביותר לכל ילדה וילד ושקט נפשי להורים שילדיהם נמצאים במסגרת חינוכית, ערכית וספורטיבית מסודרת ומפוקחת.

בהמשך ישיר לשנה שעברה אנו פועלים לפיתוח וטיפוח צוות האימון שלנו. שחקן שגדל במועדון ובמערכת וחוזר להיות מאמן במועדון בו גדל הינו בעל ערך מוסף גדול יותר ומחויבות למערכת. כמו כן, הצבנו לעצמנו למטרה להגדיל את מספר המאמנות במחלקה וכבר מיישמים זאת בפועל. בעונה הקרובה ידריכו 4 מאמנות כחלק מצוות האימון. מכבי תל אביב היא חממה לא רק לגידול שחקנים ושחקניות, אלא גם לטיפוח מאמנות ומאמנים.

אנו מקצים בשנים האחרונות משאבים רבים לטיפוח השחקן הישראלי בחיבור ישיר לקבוצת הבוגרים. הדוגמא העדכנית ביותר היא של דורי סהר ועידן אלבר, שחקני מכבי Playtika תל אביב שחתמו בקבוצת הבוגרים והחלו את דרכם בבית הספר לכדורסל שלנו בגיל 5, ומאז עשו את כל הדרך ממחלקת הנוער ועד לקבוצה המקצוענית הבכירה. זאת גאווה גדולה עבורנו ואנו רואים יותר ויותר שמות כאלו בשנים האחרונות: יובל זוסמן, דני אבדיה, יונתן אטיאס, עמית אהרוני, הראל רינסקי ועוד.זוהי השנה השלישית בה אנו מפעילים במחלקה את פרויקט הבנות. המחלקה גדלה בקצב מרשים והשנה ייפתחו שלוש קבוצות ליגה תחרותיות ושבעה סניפים לבית הספר לכדורסל לבנות. האמירה שלנו היא חלק משינוי קהילתי וערכי, אליו חברנו יחד עם רשות הספורט בעיריית תל אביב, על פיו ילדות תל אביביות שאוהבות כדורסל יוכלו להצטרף למותג המוביל ולשחק בקבוצת השוות יחד עם חברותיהן. החזון הוא לתת מענה לילדות שרוצות לשחק כדורסל הן ברמה החוגית והן ברמה התחרותית, ממש כמו במודל הקיים אצל הבנים. 

פרויקט נוסף שמתחיל את שנתו השניה הוא חוגי הכדורסל שלנו לילדי החינוך המיוחד בהובלת המאמן גל בר זיו ובסיוע ובתמיכת רשות הספורט בעיריית תל אביב. החוגים מפתחים את הבטחון העצמי ואת תחושת המסוגלות באמצעות הספורט. כל שיפור קטן כגדול מגביר את האהבה שלהם לספורט ואת החיבור לקבוצה. בסופו של יום נשמח שהילדים ישתלבו גם בקבוצות הכדורסל הרגילות שלנו כחלק מהשתלבותם בחברה שסביבם.וכמובן, אנו ממשיכים בכל הכוח במיזמים שלנו בחיבור לקהילה מתוך רצון לייצר ערבות הדדית בחברה. הפעילות מתקיימת בחגים בבתי אבות ומחלקות ילדים בבתי חולים והן בתקופת הקורונה, כאשר חברנו לעמותה המסייעת למשפחות נזקקות בעיר תל אביב והמחלקה כולה התגייסה ותרמה מאות מוצרים שהגיעו לכתובות המתאימות ביותר.

לפני טיפוח השחקן והשחקנית שמנו לעצמנו למטרה לגדל בנות ובני אדם מחונכים וערכיים. בימים אלה, יותר מתמיד, חשוב לי להדגיש את הערכים של המועדון: מנהיגות חיובית, מצוינות, כבוד לזולת, עבודת צוות, משחק הוגן, ערבות הדדית, סבלנות וסובלנות.

אני מבקש לאחל לכל השחקניות, השחקנים וההורים בהצלחה בעונת 20/21. שתהיה שנת לימודים מוצלחת ושנה טובה ובריאה.
אלון בן זקן, מנכ"ל מחלקת הנוערמכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×