תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

יורוליג ומכבי במועצה האיזורית בנימין

שיתוף הפעולה המיוחד למען ילדי האיזור נמשך זאת השנה השלישית ברציפות. ראש המועצה ישראל גנץ: "ממשיכים בשותפות שרק מחזקת את כולנו"

16/09/2020
ראשי · תרומה לקהילה · יורוליג ומכבי במועצה האיזורית בנימין
יורוליג ומכבי במועצה האיזורית בנימין
מכבי Playtika תל אביב תמשיך גם בשנת תשפ"א את שיתוף הפעולה עם המועצה האיזורית בנימין. במסגרת המיזם, שנמשך זאת השנה השלישית ברציפות, פועלים בתי ספר לכדורסל ברחבי המועצה - בהובלת מחלקת הספורט במתנ"ס בנימין - ובו הילדים מקבלים את יסודות הכדורסל לצד ליווי מקצועי ומנטלי ממכבי, כניסה למשחקי הבית העתידיים (כשתותר כניסת קהל) וביקורים של שחקני הסגל והצוות המקצועי בדגש על אימונים משותפים ומפגשים עם הקהילה. 

השנה מועצת בנימין ומכבי Playtika ת"א יערכו גם טורניר מיוחד במסגרת "יורוליג אקדמי" בחסות ליגת היורוליג. הטורניר מתקיים ב-7 מדינות באירופה ובמסגרתו מתמודדות קבוצות ילדים בכתות ד'. הילדים מקבלים תלבושות מיוחדות מטעם היורוליג והעולה ממשיכה לשלב הבא, כאשר את בנימין ייצגו 2 קבוצות. כמו כן, בכדי לאפשר לילדי בנימין להתמודד ולארח את הטורניר, שהיה אמור להתקיים בשבת, האירוע הועבר במיוחד ליום שישי.

כמו כן, עם חזרת הקהל למגרשים יחודש כאמור שיתוף הפעולה, במסגרתו יגיעו תושבי המועצה למשחקי הליגה והיורוליג של מכבי Playtika תל אביב. הכרטיסים יחולקו מדי משחק בין הילדים המצטיינים במחלקות הכדורסל, לחיילים ולמשרתי מילואים מרחבי בנימין. 

כוכב העבר דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק ומכירות במועדון, סיפר: "אני ממש גאה על שיתוף הפעולה בין מועצה איזורית בנימין לבין מחלקת הנוער של מכבי תל אביב. הפעילות שלנו בפריפריה, ובמקרה הזה בבנימין, מסבה לנו עונג גדול ורואים את זה בגידול במספרים. אני חייב לציין את מנכ"ל מחלקת הנוער אלון בן זקן ואת מנהלת התפעול שירי גולד, שעושים שם עבודה יוצאת מגדר הרגיל ואני מברך על כך".

ראש המועצה האזורית בנימין ישראל גנץ מסר בתגובה: "אני מברך את מכבי תל אביב על המשך השותפות, שרק מחזקת את כולנו. משבר הקורונה מחייב אותנו להיות יצירתיים וביחד עם מכבי להעניק לדור העתיד את חוויית היורוליג המדהימה. בשנה האחרונה עלינו קומה משמעותית בתחום הספורט עם הצלחות רבות בענפים מרכזיים ואני צופה גם בשנת תשפ"א הבאה עלינו לטובה את המשך המגמה והמצוינות בקרב ספורטאי בנימין. אני מודה ליו"ר המועדון עו"ד שמעון מזרחי, לדורון גמצ'י הגדול ולאנשי מחלקת הספורט בבנימין על שיתוף הפעולה המחמם את הלב. כולנו תקווה כי במהרה נשוב אל אולמות הספורט והקורונה תיעלם מאיתנו. יאללה מכבי!".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×