תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

מכבי ארזה מתנות לחנוכה לילדים חולים

השחקנים, המאמנים והשותפים העסקיים התגייסו להכנת חבילות למאושפזים הצעירים, שלא נוכל לבקר השנה. כספי: "מקווים שנעלה להם חיוך על הפנים"

09/12/2020
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי ארזה מתנות לחנוכה לילדים חולים
שחקני ומאמני מכבי Playtika תל אביב התכנסו עם חיוכים למסכות כדי לארוז חבילות מתנה לקראת חנוכה לילדים המאושפזים במרכז הרפואי שניידר. בשל מגפת הקורונה, הקבוצה לא תוכל לערוך השנה את הביקור המסורתי בבית החולים, אז התכנסנו להכין יחד את המארזים, שיוענקו בשבוע הבא לילדים על ידי מספר נציגים מהמועדון. 

לצורך הכנת החבילות התגייסו גם השותפים העסקיים של מכבי ותרמו מוצרים, צעצועים ושאר פינוקים. התרומות הגיעו באדיבות חברת הביטוח בדיגיטל WeSure, ענקית טכנולוגיית הפיננסים RAPYD, חברת Dell טכנולוגיות, חברת פתרונות הנעילה Yale / MUL-T-LOCK, אתר הקניות Azrieli.com, חברת פנגו, בית ניהול תיקי ההשקעות פעילים, חברת PMI (בעלת זכיון "סופרגול"), מנהלת הליגה בכדורסל וכמובן מכבי. "יש לנו את המסורת שבכל שנה אנחנו מבקרים ילדים. לצערנו, בגלל הקורונה נמנע מאיתנו ללכת לבקר אותם השנה וכל הכבוד למכבי שאירגנה לנו לפחות לארוז את החבילות עבורם", אמר עומרי כספי, שהוסיף: "אנחנו מקווים שנעלה להם חיוך על הפנים".

"אמנם אנחנו בזמן קורונה ולא יכולים לבקר את הילדים בבית החולים, אבל כל כך חשוב שאנחנו כן יכולים להיות רגישים לילדים ולמשפחות שלהם", הסביר המאמן יאניס ספרופולוס. "הנושא הזה חשוב לנו מאחר שבכל השנים עשינו את הפגישות האישיות עם הילדים החולים". 

"אנחנו שולחים להם חיבוקים, נשיקות, אהבה ותמיכה ואת המתנות האלה שאספנו בעזרת נותני החסות שלנו", הוסיף המאמן היווני, שהתרגש מאוד בביקור בבית החולים בשנה שעברה. "אנחנו מאחלים להם אושר, בריאות ותמיכה. אנחנו מקבלים את הכוח מהם ומהמאבק שלהם להיאבק על המגרש". 

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×