תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"זוכרים לומר תודה בשם כולם"

הכוכבים הוותיקים של מכבי ת"א, יחד עם יושב הראש שמעון מזרחי והנהלת נותנת החסות weSure, הגיעו לביקור חגיגי באיכילוב לאות הצדעה לצוותים הרפואיים

28/02/2021
ראשי · תרומה לקהילה · "זוכרים לומר תודה בשם כולם"
אנשי מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ונותנת החסות של הקבוצה, חברת הביטוח הדיגיטלית weSure, הגיעו לביקור הצדעה בבית החולים איכילוב בתל אביב. ותיקי מועדון הכדורסל ונציגי weSure העניקו לצוותים הרפואיים אות הצדעה כגיבורים בחזית המאבק מזה למעלה משנה. 

בטקס שנערך במקום נשאו דברים הפרופסור מנכ"ל בית החולים איכילוב רוני גמזו, נשיא ויו"ר קבוצת weSure יוחנן דנינו, יו"ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב שמעון מזרחי וכוכב העבר דורון ג'מצ'י, כיום סמנכ"ל שיווק ומכירות במכבי. באווירת הפורים העניקו לעשרות מחברי הצוות הרפואי משלוחי מנות, מדליות מיוחדות מתוצרת צחובוי והפתעות נוספות. 

בין המפתיעים בביקור הפורים היו כוכבי העבר טל ברודי, מיקי ברקוביץ', אולסי פרי, מוטי דניאל ודורון ג'מצ'י, כמו גם מנכ"ל weSure ניצן צעיר-הרים, מנהלת הפיתוח העסקי חגית נוביק ומנכ"ל מכבי עדלי מרכוס.


(רנ"צ בדימוס דנינו, עו"ד מזרחי ופרופ' גמזו)

שמעון מזרחי, יו"ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, סיפר לנוכחים: "הייתי אמור להיות מצוי במינכן עם הקבוצה ברגעים אלה. מעטים המשחקים שהחמצתי במשך 52 שנה, אבל היום הייתי חייב להיות כאן אתכם. זה חשוב כל כך ואנחנו מצדיעים לכם - פרופ' גמזו, פרופ' עידית מטות, פרופ' יוסף קלאוזנר וכל הצוות הרפואי הנהדר - כאשר גם הצוות שלנו במכבי מבוסס על בית החולים הזה. ישר כוח".

פרופסור רוני גמזו, מנהל בית החולים וממונה הקורונה לשעבר, פנה לשחקנים הוותיקים: "הייתי צופה בכם גם במגרש וגם בטלוויזיה במשחקים במסגרת האירופאיות. יש המון משותף בין הניצחונות שלכם במגרש והעוצמה שלכם לבין שחקני איכילוב על מגרש הקורונה. במחלקות הקורונה, בטיפול הנמרץ של הקורונה והם מסתכלים אל המחלה בעיניים כמו שאתם הסתכלתם ליריבים שלכם בעיניים וניצחתם. כולכם כדבוקה אחת כמנהיגים, כל אחד ידע לקלוע לסל בשניות האחרונות ולבצע את המשימה. זה מה שעשו ועושים כאן מאות אנשי צוות".

"כמו שאתם נתתם חוסן למדינה ברגעים הקשים שלה והיינו מתמלאים עוצמה כמדינה בכל אותם ימי חמישי, ככה אנחנו בצניעות ובענווה שלנו יודעים לעשות היום בשביל המדינה ולתת בטחון לציבור, שהם בידיים הכי טובות שיש ויקבלו את הטיפול הכי טוב שיש בעולם", הוסיף פרופ' גמזו. יוחנן דנינו, נשיא קבוצת weSure, פנה אל הצוותים הרפואיים: "המדליה שאנחנו מעניקים לכם עכשיו בשיתוף מכבי היא עם מסר ברור: WeSure you are an angel. זכרו שהציבור הישראלי מעריך אתכם ואת העבודה היום-יומית שלכם. אנחנו זוכרים לומר תודה בשם כולם".

בנימה אישית פנה דנינו לפרופ' גמזו: "על מה שאתה עשית ברמה הלאומית, ואני מכיר לעומק את פרטי הפרטים של התכנית שלך, עוד יזכרו להודות בסופה של התקופה. בשם חברת WeSure ומבוטחיה אני רוצה להודות לך".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×