תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

מכבי תפעיל את הכדורסל בגני תקווה

מחלקת הנוער נבחרה במכרז להוביל את מועדון הכדורסל במועצה, שייקרא מעתה מכבי ת"א גני תקווה. מנכ"ל מכבי עדלי מרכוס: "זוהי רק ההתחלה"

11/05/2021
ראשי · נוער · מכבי תפעיל את הכדורסל בגני תקווה
מכבי תפעיל את הכדורסל בגני תקווה
משמאל: עדלי מרכוס, נמרוד גלנטה מנכ״ל החברה לפיתוח גני תקווה, ליזי דלריצ׳ה ראש המועצה, אלון בן זקן ואלעד שמעונוביץ' סמנכ״ל החברה לפיתוח גני תקווה (צילום: דוברות מועצת גני תקווה)

מועדון הכדורסל מכבי תל אביב נבחר להפעיל את מועדון הכדורסל מכבי גני תקווה בחמש השנים הקרובות, לאחר שזכה במכרז מטעם החברה לפיתוח גני תקווה. המועדון יקרא מעתה מכבי תל אביב גני תקווה. מחלקת הנוער של אלופת המדינה הועדפה על פני מספר אנשי כדורסל ומועדונים בכירים בישראל.

את המועדון בגני תקווה יובילו מטעמה של מכבי תל אביב עדי עמוס כמנהל המקצועי ועידן בר כמנהל האדמיניסטרטיבי. עמוס הוא מאמן בכיר שמשמש כמאמן הראשי של קבוצת הנערים של מכבי בליגה הלאומית, כמנהל המקצועי של קבוצות הקט-סל ומאמן נבחרת ישראל עד גיל 14 באיגוד הכדורסל. תחת הצוות המוביל יגיעו לגני תקווה מאמנים בכירים ואיכותיים, שיובילו את בית הספר לכדורסל ומחלקת הנוער של המועדון.

עדלי מרכוס, מנכ"ל מכבי תל אביב, מסר: "מועדון הכדורסל מכבי תל אביב שם לו למטרה לאגד תחתיו מועדונים ובתי ספר לכדורסל מאזורים שונים בארץ. אני שמח שהצוות המקצועי שלנו יקדם מקצועית בני נוער גם מחוץ לתל אביב וזוהי רק ההתחלה".

אלון בן זקן, מנכ"ל מחלקת הנוער של המועדון, הוסיף: "אני שמח מאוד על האתגר ועל הזכות שניתנה לנו לבוא ולפתח את מועדון הכדורסל מכבי תל אביב גני תקווה. אנו מקווים שמכבי תל אביב - עם הערך המוסף שלנו כארגון גדול, מקצועי ומוביל - יידע לנווט את בני הנוער בדרך הנכונה למקצועיות, מצוינות, חיבור לקהילה ומעל הכל ערכים".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×