תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

אורן אהרוני נפרד ממכבי: בית לכל דבר

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער עוזב ויאמן את בני הרצליה. עדי עמוס יחליפו כמאמן הנוער. אלון בן זקן: "אורן איש מקצוע ברמה הכי גבוהה ומעל לכל מחנך"

23/06/2021
ראשי · נוער · אורן אהרוני נפרד ממכבי: בית לכל דבר
אורן אהרוני נפרד ממכבי: בית לכל דבר
מאת: רועי גלדסטון

אחרי עשר שנים כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער במכבי תל אביב, תפקיד שבמסגרתו גם שימש במשך שמונה השנים האחרונות כמאמן קבוצת הנוער, אורן אהרוני עוזב את המועדון וחתם על חוזה כמאמן הראשי של בני הרצליה. מועדון הכדורסל מכבי Playtika תל אביב מודה ומאחל בהצלחה לאהרוני, שנפרד בתום תקופה פוריה מאוד במועדון שכללה ארבע זכיות באליפות המדינה לנוער וארבע זכיות בגביע המדינה לנוער. אהרוני ימשיך לשמש כמאמן באקדמיה של מכבי.


"אני מודה לכולם על המילים הטובות ואיחולי ההצלחה", אמר אהרוני, וסיכם את התקופה במכבי. "היה לי מאוד חשוב להישאר באקדמיה שלנו, שבשנים האחרונות מניבה לנו פירות מדהימים. אני מסיים תקופה נהדרת של 8 שנים כמאמן קבוצת הנוער. מעבר לזכיה ב-4 אליפויות ו-4 גביעים, אני חושב שהדרך הנכונה ופיתוח וגידול שחקנים צעירים לרמות הגבוהות ביחד עם הצוות הנפלא שיש במחלקת הנוער, שהחל עוד עם אורי ויטלי והמשיך עם אלון בן זקן ב-7 השנים האחרונות, יצר תלכיד שהביא הישגים וערכים".

"על אלון אני חייב להתעכב ולומר שהיה לי עונג גדול לעבוד לצידו, הוא שימש עבורי תמיד כאוזן קשבת לכל הצרכים המקצועיים שרציתי וחלמתי עליהם כדי להפוך את מחלקת הנוער לטובה יותר", הוסיף אהרוני, "זו ההזדמנות לציין אותו לשבח ולהגיד לו תודה. הצוות יוצא מהכלל שעבד לצידי הוליד את עידן זלמנסון, איתי שגב, אור לאומי, יובל זוסמן, עידו פליישר, עמית זיס, עמית אבו, עידן אלבר, דורי סהר, דני אבדיה, בן אלטיט ועוד רבים וטובים. בנוסף לרשימה המפוארת של טובי השחקנים בליגות, אני גאה שהבוגרים שלנו סיימו את המחלקה כאנשים טובים יותר, אנשים שגדלו על ערכי הספורט, חלקם התגייס גם ליחידות מובחרות ומכבי תל אביב העניקה להם משמעות גדולה כבני אדם שיעשו את כולנו לחברה טובה יותר".את אהרוני יחליף בתפקיד מאמן קבוצת הנוער הצהובה עדי עמוס, שיעשה קפיצת מדרגה מקבוצת הנערים. "אני גאה בעיקר בדרך שהנחלנו, במאמנים טובים שקידמנו, נועם לוי שעלה לבוגרים, עדי עמוס שיחליף אותי בתפקיד ועוד רבים וטובים", פירגן אהרוני, "אני רואה במכבי תל אביב ובמחלקת הנוער כבית לכל דבר ועניין ותמיד זה יהיה חלק ממי שאני ואני אהיה חלק ממנה".

מנכ"ל מחלקת הנוער, אלון בן זקן, סיפר על אהרוני: "אנחנו עובדים יחד שבע שנים. אורן הוא איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר ומעל לכל מחנך. מחויב, צנוע, איש נעים הליכות, סבלני. עברנו יחד אליפויות, גביעים, טורנירים. תענוג וגאווה מבחינתי היה לעבוד איתו יום-יום ולחשוב איך לשפר את המחלקה שלנו, איך לקדם. גם אחרי אליפויות וגביעים קמנו בבוקר כדי להשתפר ולהתקדם תמיד. הוא עבד באקדמיה וימשיך לעבוד עם ילדי האקדמיה של מכבי תל אביב. אני מאחל לו המון הצלחה".

בן זקן התייחס למינוי של עמוס למחליפו בקבוצת הנוער: "אני מאחל גם הצלחה לעדי עמוס, שנכנס לנעליים גדולות. הוא עוזר מאמן שני של עודד קטש בנבחרת הבוגרת, מאמן הנבחרות עד גיל 15, אימן בגלבוע ועבד צמוד עם אורן ב-4 השנים האחרונות. הוא כיום מאמן את קבוצת הנערים שזכתה השבוע בגביע המדינה וביום שני תשחק על האליפות. יש לו את הכלים להתקדם ואנחנו סומכים עליו".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×