תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

קליל ממשיכה עם מכבי לעונה תשיעית

החברה מכרמיאל, המובילה בתחום פיתוח וייצור חלונות ומוצרי אלומיניום, חתמה על הסכם חסות עם המועדון גם ל-2021/22: "חיבור מיוחד בין שני מותגים מנצחים"

01/08/2021
ראשי · חדשות · קליל ממשיכה עם מכבי לעונה תשיעית
קליל ממשיכה עם מכבי לעונה תשיעית
חברת "קליל" מכרמיאל, המובילה בישראל את תחום פיתוח וייצור חלונות ומוצרי אלומיניום, חתמה על הסכם ספונסר מחודש עם מכבי Playtika תל אביב לעונת המשחקים 2021/22. זוהי העונה התשיעית ברציפות בה "קליל" משמשת כנותנת חסות של הקבוצה.

לאחר חתימת ההסכם הציג דורון ג'מצ'י להנהלה ולעובדי המפעל את צלחת האליפות של מכבי לעונת 2020/21 ואת גביע המדינה בו מכבי זכתה בעונה החולפת.

מנכ"ל מכבי Playtika ת"א עדלי מרכוס: "המועדון שלנו שם לעצמו למטרה תמיד ללכת עם כל המותגים המובילים בתחומם וכך קורה עם 'קליל'. במסגרת השותפות, גם השנה נגיע למפעל שבכרמיאל לסיור ולמשחק כדורסל, שאצלנו במכבי מחכים ומצפים לו".מנכ"ל "קליל" פרדי אבוקרט מסר: "שיתוף הפעולה עם מכבי ת"א בכדורסל, זו השנה התשיעית ברציפות, ממשיך להוות עבורנו חיבור מושלם לערכי המצוינות של החברה ולתת השראה בתחום העסקי והקהילתי. קליל שמחה לשתף פעולה עם מכבי תל אביב, מועדון הספורט המוביל בישראל כבר עשרות שנים. מבחינתנו, זהו חיבור מיוחד בין שני מותגים מנצחים, שחשובה להם ההצלחה על המגרש ובבית".

דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק ומכירות במכבי, הוסיף: "החיבור עם 'קליל' חשוב לנו בתור מפעל שממוקם בפריפריה ומעסיק מאות עובדים כבר 70 שנה. אנחנו אנשי מסורת ולהמשיך את השותפות עם קליל זו השנה התשיעית ברציפות מחממת את הלב".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×