תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

סילבר: מתגאים בתפקיד הספורט בחברה

קומישינר ה-NBA בדבריו לקראת אירוע "מאוחדים דרך הספורט", שייערך בתל אביב: "מתמודדים עם עליה מטרידה של התבטאויות שנאה, אפליה ואנטישמיות"

19/08/2021
ראשי · חדשות · סילבר: מתגאים בתפקיד הספורט בחברה
סילבר: מתגאים בתפקיד הספורט בחברה
(צילום: NBA.COM)

אדם סילבר, קומישינר ה-NBA, הצטרף גם הוא בדברי אחדות וחיזוק לקראת אירוע "מאוחדים דרך הספורט", שיקיימו המרכז לאימפקט יהודי, מועדון הכדורסל מכבי תל אביב וההסתדרות הציונית העולמית ביום שלישי הקרוב (24.08.2021) לציון 85 שנים למשחקים האולימפיים בברלין 1936.


"תפקיד הספורט בחברה הוא נושא שאנחנו מתגאים בו ב-NBA. הכוח המאחד הזה מראה לנו שספורט הוא תחום שחשוב לקדם עכשיו יותר מתמיד, במיוחד כשאנחנו מתמודדים עם עליה מטרידה של התבטאויות שנאה, אפליה ואנטישמיות", הבהיר אדם סילבר בדבריו. "עלינו להשתמש בהשפעות הקולקטיביות שלנו כדי לגנות את המעשים האלה".האירוע "מאוחדים דרך הספורט", שיתקיים ביום שלישי בהיכל המכבים (מתחת להיכל מנורה מבטחים) בשעה 17:00, יאגד בכירים מתחום הספורט, הקהילה הדיפלומטית והעשייה הציבורית בישראל להנצחת מאורעות 1936 וניצחון הספורט על מאמצי התעמולה של הצורר הנאצי. 

במהלך האירוע, שיתקיים במעמד הנשיא העשירי של מדינת ישראל ראובן (רובי) ריבלין, ייערך שיח של בכירי ענף הספורט בישראל ובעולם יחד עם מנהיגים ודיפלומטים על הצורך לפעול יחד בכדי למנוע ביטויי שנאה, גזענות ואנטישמיות במגרשי הספורט, ובחברה בכלל. מלבד סילבר, בין הדוברים בווידאו או בכנס עצמו גם ראש עיריית ברלין, מנכ"לית יד ושם, מנכ"ל משרד התרבות והספורט וספורטאי העבר וההווה דינו ראדג'ה, יעל ארד, ליאור אליהו ושירה ראשוני. 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×