תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

מכבי ו-DHL חתמו לשלוש שנים נוספות

שיתוף הפעולה המצליח, שנמשך כבר 10 שנים, הוארך בסכום העולה על מיליון דולר: "נמשיך להוביל ולהשקיע"

01/09/2021
ראשי · חדשות · מכבי ו-DHL חתמו לשלוש שנים נוספות
מכבי ו-DHL חתמו לשלוש שנים נוספות
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ותאגיד השילוח והלוגיסטיקה הבין-לאומי DHL אקספרס האריכו את הסכם החסות שקיים בין השניים ב-10 שנים האחרונות. במסגרתו, יימשך שיתוף הפעולה גם בשלוש העונות הבאות.

בסך הכל מדובר בהשקעה המוערכת בלמעלה מ-13 מיליון שקלים מאז החלה הדרך המשותפת לשני הגופים, כאשר במסגרת החסות שמוערכת בסכום של מעל מיליון שקל בעונה, חברת DHL אקספרס תמשיך לפרסם את המותג המזוהה עם הצבע הצהוב על עיגולי העונשין באולם וכמו כן בין היתר בפעילויות חווייתיות לעובדי החברה, לקוחות החברה ויוזמות תרומה לקהילה מגוונות. 

הארכת הסכם החסות לתקופה כוללת של 13 שנים אינה דבר של מה בכך במשק הישראלי, מדובר באחת ממערכות היחסים הבולטות בספורט הישראלי מבחינת משך הזמן, האמון והקשר ההדוק בין הצדדים. 

כזכור, מטוסי DHL אקספרס הטיסו לישראל את משלוח חיסוני הקורונה הראשון ומאז הם ממשיכים  לעבוד במרץ בכל הקשור לשילוח החיסונים לישראל. בתאגיד מספרים שהחברה משקיעה משאבים רבים במשק ובקרב יזמים ישראלים. רק לאחרונה הודיעו ב-DHL על רכישה של 12 מטוסים חשמליים מחברה ישראלית, שמסוגלים לשנע 1,250 ק"ג למרחק של 800 ק"מ. DHL אקספרס אף מעניקה חסות לכ-15 מועדוני ספורט מובילים בעולם, כשמכבי נמצאת ברשימה איכותית מאוד שכוללת את מנצ'סטר יונייטד, באיירן מינכן, מירוצי פורמולה 1, ליגת הרוגבי הבינ"ל ועוד.שמעון מזרחי, יו"ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב: "חברת DHL ומועדון הכדורסל מכבי תל אביב צועדות יד ביד מזה עשור. מדובר בחברה מובילה בשילוח משלוחים בכל רחבי תבל והייתה לה את הזכות להביא ארצה את חיסוני הקורונה הראשונים מארה"ב לישראל וגם בזה הייתה נחשונית וגאוותנו על שיתוף הפעולה ההדוק והארוך".  

"DHL אקספרס ומועדון הכדורסל מכבי תל אביב נמצאים במערכת יחסים הדוקה ב-10 השנים האחרונות שמבוססת על ערכים חופפים בהם בינ"ל, מקצועיות, נאמנות, הישגיות ועוד", אמר יאיר ביטון, מנכ"ל DHL אקספרס. "אנחנו שמחים להיות שותפים בפעילות של קבוצת הכדורסל המובילה בישראל ומצפים לשיתוף פעולה פורה. נמשיך להוביל ולהשקיע במשק הישראלי"."גם בארץ וגם בעולם אנחנו מאמינים מאוד בחסויות על פני פרסום", הוסיף יונתן איבגי, סמנכ"ל המכירות והשיווק של החברה. "פרסום מייצר מודעות והנעה לפעולה, אבל לא מייצר חוויה. אנחנו משתדלים תמיד ליהנות מהדרך ולייצר חוויות בלתי נשכחות עבור העובדים והלקוחות שלנו. אנשי מכבי תל אביב הם שותפים מדהימים בהיבט הזה ומועדון הספורט היחידי המנוהל בסטנדרטים הבינ"ל אליהם אנחנו רגילים".

עדלי מרכוס, מנכ"ל מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, סיכם: "אני מודה לחברת השילוח DHL על הבעת האמון. אני מחזק את המדיניות הירוקה שאימצה החברה ובכך היא מהווה דוגמא ומופת. נאיץ את הפעילות עם DHL בכל הזרועות של המועדון ובמיוחד בזרועות הדיגיטל".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×