תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

תוצאות הסקר: מה שחושבים האוהדים

פנינו אל המשפחה הצהובה בכמה שאלות וקיבלנו 5,000 תשובות והמון תובנות. כמה מרוצים מבניית הסגל? באיזו שעה להתחיל משחקי ליגה? וכמה ירצו לטוס עם מכבי?

04/09/2021
ראשי · חדשות · תוצאות הסקר: מה שחושבים האוהדים
מעל 5,000 אוהדות ואוהדי מכבי Playtika תל אביב נענו לאחרונה להשיב על סקר הנוגע ברבים תחומי העיסוק של המועדון. הנשאלים ביקשו לסייע לנו להמשיך להשתפר והביעו את דעתם על בניית הסגל, השחקנים שירצו לראות על המגרש וגם על נסיעות עם הקבוצה, צריכת חדשות, שעות המשחקים והפעילויות בפסקי הזמן בהיכל. 

התוצאות המוצגות בכתבה זאת מסתמכות על 4,876 סקרים מלאים שהוגשו, מתוך כמות גדולה הרבה יותר של נשאלים שהשיבו באופן חלקי. המכבים השקיעו בממוצע 5:45 דקות במילוי כל התשובות והפרטים והנה הנתונים שעלו מתוך השאלון. התוצאות מרתקות.

באיזה גיל התחלת לאהוד את מכבי?
בעוד שנהוג לחשוב שאהדת קבוצה ספורט נקבעת בין הגילים 6 ל-14, הקהל הנאמן של מכבי מציג נתון מדויק בהרבה. הגיל הממוצע על פי תשובות הנשאלים הוא 8.77 שנים. משמע, שבממוצע בכתות ב'-ג' התגבשה האהדה למכבי על פי משתתפות ומשתתפים סקר האוהדים הגדול שלנו.  


האם את/ה מרוצה מבניית הסגל לעונת 2021/22? 
82.3% מהנשאלים השיבו כן, רק 17.7% מהנשאלים השיבו בשלילה. 

מי לדעתך צריכים לפתוח בחמישיה של מכבי?
כל נשאל יכול היה למלא בדיוק 5 שמות מתוך רשימת הסגל המלא והשחקן בו הרוב בחרו היה ברור בהחלט. 96.6% מהנשאלים בחרו להציב בחמישיה שלהם את סקוטי ווילבקין, הגארד המצוין שיפתח את עונתו הרביעית במכבי. הבחירה השניה הכי נפוצה הייתה דריק וויליאמס, ששובץ בחמישיה של 73% מהמשיבים. 

את החמישיה של השחקנים שנבחרו הכי הרבה משלימים קינן אוואנס (54.9%), ג'יימס נאנלי (51.3%) וג'יילן ריינולדס (50.4%), שהקדים במעט את אנטה ז'יז'יץ' (47.7%). השחקן הישראלי שנבחר הכי הרבה פעמים הוא יפתח זיו (39.3%), שהקדים את ג'ון דיברתולומיאו (19.9%). באיזו שעה צריכים להיפתח משחקי הליגה של מכבי? 
בפני הנשאלים הוצגו ארבע אפשרויות בין השעות שבע לתשע בערב והתוצאות היו מובהקות. 72% נתנו את קולם לשעת פתיחה בין 19:00 ל-20:00, כאשר 28% בלבד היו בעד לפתוח משחקי ליגה בשעה תשע - המצב הקיים כיום במרבית המקרים. 46% מהנשאלים טענו שיש לפתוח את המפגשים בשעה 20:00. 

האם יש לאפשר החלפת שחקן סגל ביום של משחק ליגה בגלל פציעה? 
נכון להיום קובעות תקנות הליגה כי יש להגיש את הסגל למשחק (עד 12 שחקנים) ערב לפני המשחק, כאשר לא ניתן להחליף שחקנים בטופס. 93.4% מהנשאלים השיבו כן, בעוד 320 נשאלים בלבד ענו לא. איפה את/ה צורכ/ת חדשות לגבי מכבי? 
ארבע אפשרויות הוצגו בפני הנשאלות והנשאלים והתשובות היו מכריעות. רק 111 אוהדים השיבו שהם צורכים חדשות אודות מכבי בעיתוני ספורט. 259 בלבד הצביעו על שידורי הטלוויזיה כמקור לחדשות. 41.4% משיבים ענו שהם מתעדכנים באמצעות הרשתות החברתיות של מכבי ו-51% ענו כי הם מתעדכנים בעזרת אתרי ספורט. 

באיזו רשת חברתית את/ה בעיקר עוקב/ת אחרי מכבי? 
מכבי Playtika תל אביב זוכה לחשיפה אדירה ברשתות בזכות למעלה מ-460 אלף עוקבים, מספר שרק הולך ועולה. על אף כמעט רבע מיליון עוקבים בעמוד הפייסבוק, הכוח של אינסטגרם ניכר היטב גם בשאלה הזאת. 41% מהנשאלים השיבו פייסבוק, בעוד 38% הצביעו על אינסטגרם כרשת העיקרית שלהם. 10% מתמקדים בעיקר ביוטיוב, 5% בטוויטר, 4% בטלגרם, 1% בטיקטוק ועוד אחוז בלינקדאין. מעניין אותך לנסוע למשחקי חוץ של מכבי בליגה? 
56.4% מהנשאלים השיבו שהיו מעוניינים לנסוע למשחקי חוץ של מכבי, בעוד ש-43.5% מהנשאלים השיבו שלא מעניין אותם להגיע. 

מעניין אותך לנסוע למשחקי חוץ של מכבי ביורוליג? 
בניגוד למצב בליגה, אוהדי מכבי מבהירים שוב ושוב שמשחקי היורוליג מרתקים אותם למרות המרחק והצורך בנסיעות. 75.3% מהנשאלים השיבו שהיו מעוניינים לטוס למשחקים של מכבי ברחבי אירופה. האם ברשותך מנוי לעונה הקרובה? 
תשובה חיובית נמסרה על ידי 38.6% מהנשאלים, נתון שמצביע שוב על התפוצה הרחבה של אוהדי מכבי Playtika תל אביב מעבר לגרעין המנויים האדוק. 

עד כמה נהנית להיות במשחקים של מכבי בהיכל? 
הנשאלים התבקשו לדרג את מידת ההנאה שלהם ממשחקי הבית בהיכל על סקאלה מ-1 עד 5, כאשר אחת שווה לא נהניתי וחמש אומר נהניתי מאוד. הציון הממוצע שהתקבל הוא 4.6 מתוך 5, מה שמצביע על חוויה מהנה במיוחד עבור האוהדים במבצר הביתי. לכמה משחקים של מכבי את/ה מגיע/ה בעונה? 
252 נשאלים בלבד מתוך 4,876 השיבו שהם לא מגיעים כלל למשחקים של מכבי. 35.4% השיבו שהם נוהגים להגיע לאחד עד חמישה משחקים, 15.7% לשישה עד 10 משחקים ו-43.6% ענו שהם נוהגים להגיע ליותר מעשרה משחקים בעונה. 

איזו פעילות פסק זמן תופסת לך את העין? 
נתנו ארבע אפשרויות של פעילויות פסק זמן מוכרות ואהובות וניסינו להבין מה מעסיק אתכם במגרש ואת מה אתם זוכרים. התשובות היו די מובהקות. 62% מהנשאלים השיבו תותח חולצות שמשגר הפתעות ליציעים, 23% ענו קליעות מהמזרן של עמינח, 10% בחרו במצלמת הנשיקה ו-5% ב-BONGO CAM שמצלמת את הקהל מנסה לתופף בקצב שנשמע ברקע. 

כבר היית בחנות החדשה בהיכל? 
לפני קצת פחות משנתיים פתחנו חנות חדשה ליד שער 3 בהיכל ורצינו לדעת כמה כבר הספיקו להיות שם. התוצאה הייתה ש-61% מהנשאלים כבר היו ו-39% עדיין לא. מחכים לכן ולכם. נתראה.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×