תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"המצב מאתגר, המפתח הוא האוהדים"

ניקולה וויצ'יץ' הצטרף לצ'ט חי עם אוהדי מכבי בפייסבוק ושלח מסר אופטימי: "אם נשחק מול היכל מלא נוכל לצאת מהתסבוכת הזו"

09/09/2021
ראשי · חדשות · "המצב מאתגר, המפתח הוא האוהדים"
לאור מקרי ההדבקה בקורונה בקבוצה והשינויים הרבים במועדי משחקי ההכנה, החלטנו להבהיר את הנושאים הבוערים. סמנכ"ל התקשורת של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, רועי גלדסטון, השיב בשידור חי בעמוד הפייסבוק של המועדון על השאלות שאתם האוהדים שלחתם לנו. במהלך השידור, הצטרף המנהל הספורטיבי ניקולה וויצ'יץ', שהביא אופטימיות למרות המצב הנוכחי.

"כן, יש לנו קצת בלאגן, אבל בסוף יהיה בסדר", אמר וויצ'יץ'. סנטר העבר הקרואטי התייחס להשפעה של הקורונה על הקבוצה: "אין לנו טרום עונה, זה קשה. אף אחד לא רוצה להתמודד עם דברים כאלה. כנראה שלא יהיה לנו את השחקנים לפני ה-20 בספטמבר לאימון קבוצתי ראשון. זה מאתגר, זה משהו שאנחנו צריכים למצוא פתרונות חדשים עבורו ולשפר את הסבלנות שלנו, בגלל שאנחנו יודעים שזה יהיה קשה".

עם זאת, וויצ'יץ' רואה אור בקצה המנהרה, והוא בצבע צהוב: "אני רק מקווה לדבר אחד: שנקבל את האוהדים שלנו בהיכל בתפוסה מלאה וזה יכול לעזור לנו לצאת מהתסבוכת הזו. השחקנים תמיד משחקים טוב יותר בהיכל מלא, ואני מקווה שנבנה מבצר כמו שהיה לנו לפני שנתיים כשהיינו בלתי מנוצחים בבית. זה המפתח כדי לצאת מהבלאגן הזה".

לצפיה בשידור המלא בפייסבוק, לחצו כאן >>


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×