תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

הסכם חדש בין מכבי לאשמורת

הדאבליסטית החלה בשיתוף פעולה עם מועדון ההטבות מבית הסתדרות המורים: "כולנו צריכים לחבק את צוותי ההוראה והמנהלים ולהעריך אותם על העבודה שנעשית"

13/09/2021
ראשי · חדשות · הסכם חדש בין מכבי לאשמורת
הסכם חדש בין מכבי לאשמורת
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב גאה לבשר על הסכם חדש שנחתם עם "אשמורת" מבית הסתדרות המורים בישראל. 

במסגרת ההסכם, לעובדי ההוראה תהיה אפשרות לרכוש כרטיסים למשחקים בסבסוד של "אשמורת", כשהמטרה היא לאפשר זאת גם במשחקי החוץ. עוד סוכם על פעילויות עם אוהדים בפסקי הזמן במשחקים וגולת הכותרת היא פעילויות ותחרויות נושאות פרסים למנהלים וצוותי ההוראה במוסדות החינוך הפזורים ברחבי הארץ. 

בין היתר, הפרסים הצפויים יכללו טיסה למשחק יורוליג עם מכבי Playtika תל אביב, שהות בחו"ל וכניסה למשחק ואפשרות להשתלמות מיוחדת לצוותי ההוראה במקצוע החינוך הגופני עם צוות הכושר והפיזיו של האלופה ומחזיקת הגביע, מכבי Playtika תל אביב."שיתוף הפעולה הזה חשוב לנו מאוד דווקא בגלל שמדובר בהתקשרות עם צוותי הוראה ומנהלים ברחבי הארץ", אמר עדלי מרכוס, מנכ"ל מועדון הכדורסל מכבי תל אביב. "בימים אלה, שהתלמידים חוזרים ללימודים, ובתוך תקופת מגיפה שמאתגרת את כולנו מכל הבחינות, כולנו צריכים לחבק את צוותי ההוראה והמנהלים ולהעריך אותם על העבודה שנעשית עם הילדים ובני הנוער, והמעטפת שהם יקבלו לאחר תקופות ממושכות בבית ומחוץ למסגרות".

יפה בן דויד, מזכ"לית הסתדרות המורים, מסרה בתגובה: "אני מברכת על שיתוף הפעולה של מועדון הכדורסל של מכבי תל אביב עם מועדון אשמורת. בדיוק כמו מכבי תל אביב, גם ציבור אנשי החינוך וההוראה בהסתדרות חותרים באופן תמידי למצוינות ולטוב ביותר מתוך מטרת שליחות עמוקה לחנך את הדורות הבאים של החברה הישראלית. שיתוף הפעולה הזה יאפשר לחברי הסתדרות המורים ולמשפחותיהם להינות ממשחקי כדורסל כחלק מניהול שגרת חיים בטוחה בצל הקורונה". 

ארי שטיינברג, מנכ"ל אשמורת מבית הסתדרות המורים, סיכם: "אנחנו שמחים מאוד לשתף פעולה עם מועדון הכדורסל האגדי מכבי תל אביב ומודים על ההתגייסות עבור עובדי ההוראה, שנמצאים בחזית המערכת המורכבת והחשובה בישראל למען החינוך של ילדינו. אנחנו שמים את בריאות הגוף, הנפש והפעילות הספורטיבית בראש מעיינינו והכנו ביחד פעילויות נהדרות ויצירתיות שיספקו ערך מוסף משמעותי, חדשני וחווייתי עבורם שטרם נראה כמותו".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×