תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

יאניס: אין תירוצים, אנחנו מכבי

מכבי ערכה את המדיה דיי והמאמן ספרופולוס מסר הצהרה לקראת העונה: "אעשה את המיטב כדי להביא תהילה למועדון, שמח שהאוהדים שוב יהיו איתנו"

15/09/2021
ראשי · חדשות · יאניס: אין תירוצים, אנחנו מכבי
יאניס: אין תירוצים, אנחנו מכבי
מכבי Playtika תל אביב ערכה ביום שלישי את המדיה דיי המסורתי של היורוליג, לקראת פתיחת העונה ב-30 בספטמבר. השחקנים והצוות המקצועי הצטלמו, התראיינו והשתעשעו, וגם ערכו צילום קבוצתי משותף. בסיום המדיה דיי, מסר המאמן יאניס ספרופולוס הצהרה לרגל העונה שבפתח.


"אני פותח עונה רביעית במכבי ואני שמח מאוד", הכריז היווני, "אני אומר את זה כי לפעמים כשיש לך משהו יקר ערך בכיס, אתה שוכח את הערך שלו. ועבורי הערך של להיות המאמן הראשי של מכבי Playtika תל אביב הוא גבוה מאוד. אני אעשה את המיטב עם השחקנים כדי להביא תהילה למועדון שלנו".

המאמן התייחס לגישה שלו לקראת תחילת העונה למרות שהקורונה פגעה בהכנות: "לא התחלנו את העונה כמו שתכננו, אבל אני לא רוצה להתעכב על כל הדברים שקרו. אני לא רוצה לחפש תירוצים, אני לא רוצה שאף אחד במכבי – לא האוהדים,  לא הקבוצה – ירגיש אומלל. אנחנו נילחם חזק, אנחנו מכבי. ניאבק בכל משחק, ונעשה את זה גם השנה כדי להביא הצלחה לקבוצה".

לסיום, ספרופולוס התמקד באוהדי מכבי הנאמנים, ופנה אליהם: "אני מאוד שמח שיהיה לנו שוב את האוהדים איתנו, חיכינו להם. אני רוצה להודות לכל האוהדים שתומכים עם המנויים ועם הנוכחות שלהם במגרש. אנחנו לא רוצים להרגיש שוב כמו בשנה שעברה כששיחקנו לעיני יציעים ריקים, אנחנו רוצים לשחק שוב לעיניכם, לעיני האוהדים שלנו, שכולכם תהיו איתנו כדי לתמוך בנו ברגעים הטובים והרעים וכדי להילחם עד הסוף. נצליח רק אם תתמכו בנו עד הסוף. אנחנו אוהבים אתכם, אנחנו מתגעגעים אליכם ואנחנו רוצים לחוות שוב את התהילה של מכבי איתכם".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×