תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

תו ירוק: כך תיכנסו למשחקי מכבי בהיכל

לפי תקנות התו הירוק, בשער ייסרק קוד QR בתוקף של כל מי שיגיע למשחק. מה אומר החוק, איך זה קורה ואיפה נקבל קוד? הכל כאן

18/10/2021
ראשי · ארכיון כתבות · תו ירוק: כך תיכנסו למשחקי מכבי בהיכל
תו ירוק: כך תיכנסו למשחקי מכבי בהיכל
מכבי Playtika תל אביב ממשיכה במירוץ וכולנו חלק מהחוויה. אז איך נכנסים להיכל ומה הנחיות התו הירוק החדשות והעדכניות? שימו לב:

1. יש להיכנס לאולם עם תו ירוק עדכני, שהונפק לאחר ה-3.10.21. תו ירוק ישן שהונפק לפני כן כבר לא תקף.

2. היכן מנפיקים תו ירוק חדש? באתר משרד הבריאות - לחצו כאן >

3. התו החדש מכיל קוד QR, שייסרק בכניסות ויאפשר את כניסתכם הבטוחה להיכל. ניתן להציג את הקוד לסריקה בטלפון. אם יש לך סדקים מרובים, שברים או תקלות במסך הטלפון, עדיף להדפיס את האישור עם הקוד על מנת למנוע קשיים בסריקה. 

4. מבוגרים וילדים שקיבלו תוצאה שלילית בבדיקה מהירה (אנטיגן) במימון פרטי אצל גורם מוסמך (מד"א, למשל) יכולים להפיק תו ירוק יומי שיהיה בתוקף ל-24 שעות בלבד מרגע הבדיקה. לסרטון הסבר כיצד זה מתבצע לחצו כאן >

5. מי שערך בדיקת PCR במימון פרטי בלבד צריך לוודא שהוא נרשם כמי שעבר בדיקה ותוצאתה שלילית וכי הוא גם קיבל קוד QR המעיד על כך. ללא קוד שכזה, לא ניתן יהיה להיכנס למשחק בהיכל.

6. שימו לב: קיימת חובת עטיית מסיכה בתוך האולם. פקחים, שוטרים וסדרנים יאכפו את ההנחיות, כאשר במשחקים הקודמים חולקו קנסות למי שלא עמדו בהנחיות. אנא הימנעו מאי-נעימות, שמרו על הכללים ועל בריאותכם! מומלץ להגיע מוקדם. נתראה בהיכל!


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
34289
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×