תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"שיחקנו כל כך יפה שהיה כיף לראות"

ספרופולוס התמוגג אחרי ה-68:85 על ברצלונה בהיכל, אבל הזכיר: "חייבים להישאר צנועים". ווילבקין: "עדיין מסוגלים להשתפר". אוואנס: "החבר'ה מאמינים בי"

29/10/2021
ראשי · אירופה · "שיחקנו כל כך יפה שהיה כיף לראות"
חגיגה בהיכל. מכבי Playtika תל אביב הנחילה לברצלונה את הפסד הבכורה שלה ביורוליג העונה, וסיפקה הצהרת כוונות לכל אירופה: אנחנו כאן. הצהובים הביסו 68:85 את שאראס ושחקניו, עלו למאזן 2:5 באירופה ורשמו ניצחון רביעי ברציפות.

“אני רוצה לברך את השחקנים, אני חושב ששיחקנו משחק מצוין מבחינת הנחישות והמוטיבציה שלנו”, סיכם יאניס ספרופולוס, “שיחקנו עם אנרגיות גבווהת ונתתו את הלב שלנו על הפרקט. פתחנו את המשחק מאוד מרוכזים ושלטנו במשחק מתחילתו ועד סופו. זו הייתה אחת המחציות הכי טובות שלנו”.

“עצרנו את ברצלונה על 68 נקודות וגרמנו להם לאבד 18 כדורים”, ניתח יאניס, “בדרך הזו בילגנו להם את ההתקפה והם לא הצליחו לשחק ברמה שלהם. בהתקפה שיחקנו ממש חכם וברגעים מסוימים שיחקנו כל כך יפה שזה היה ממש כיף לראות”.“אני מאוד שמח שהתחלנו לשחק ככה, ומאוד שמח שהאוהדים שלנו חגגו את הניצחון הגדול הזה”, הוסיף המאמן היווני, “אבל - וזה אבל גדול - אנחנו צריכים להישאר צנועים ולהמשיך צעד אחר צעד. כמו שאמרתי כשהפסדנו נגד הכוכב האדום שאנחנו צריכים לעבוד, אגיד אותו דבר אחרי הניצחון הזה. אנחנו צריכים להישאר צנועים ועם הרגליים על הקרקע”.

"זה ניצחון גדול. מאז המשחק מול וילרבאן התחלנו להיות מחוברים יותר ולהשתפר", ניתח סקוטי ווילבקין. "מתחילת העונה ידעתי שיש לנו קבוצה טובה, אבל זה הולך ומתחבר במשחקים האחרונים".

"הקבוצה הזאת מייצרת לחץ גדול בהגנה, קינן, קמרון ודריק לוחצים הרבה על הכדור", הוסיף ווילבקין. "זה משחק אחד מול קבוצה טובה והפער יעזור לנו. זו לא אליפות או משהו קרוב, זה טוב לנו למאזן"."עבדנו קשה. אנחנו משחקים יחד, משתפרים ונראים יותר ויותר טוב", הסכים קינן אוואנס. "תמיד כשמגיעים לקבוצה חדשה מנסים להשתלב. החבר'ה, בעיקר המאמן וסקוטי, האמינו בי ועזרו לי להיות השחקן שאני יודע שאני יכול להיות".

"אני חושב שאנחנו עדיין מסוגלים להשתפר", סיכם מספר 1 בצהוב. "קינן קלע מולנו 20 בכל משחק, אז ידעתי שהוא יודע לקלוע. מה שלא ראיתי אז זה את הלחץ שהוא מייצר על הכדור. זה עובד לשחק לצדו".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×