תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"חוויה נהדרת כדי לקבל פרספקטיבה"

מכבי Playtika ת"א ערכה את הביקור המסורתי בביה"ח שניידר לילדים. נאנלי: "אסיר תודה להיות חלק מהחוויה". בלייזר: "אם יש אפשרות לשמח ולתת כוח, זה מבורך"

30/11/2021
ראשי · תרומה לקהילה · "חוויה נהדרת כדי לקבל פרספקטיבה"
מכבי Playtika תל אביב ערכה את הביקור המסורתי שלה במחלקות האונקולגיות במרכז הרפואי שניידר לילדים בפתח תקוה. השחקנים, המאמנים ונציגי הנהלת המועדון קיבלו הסבר על פעילות הצוותים הרפואיים במקום, דיברו על המחויבות לקהילה ועברו בין המשפחות שיקיריהם מאושפזים וחילקו מתנות לחג המכבים. 

ביום ראשון האחרון, יומיים לפני הביקור בבית החולים, התכנסו חברי קבוצת ONE TEAM מכפר הנוער עיינות לארוז את החבילות יחד עם נציגים של נותנות החסות. את הצעצועים, המשחקים והממתקים תרמו Playtika, בועז ועומר דקל מחברת PMI, וואלה! שופס, קליל, weSure, איש הלגו רס"ן מאור כהן וחברת DHL, שגם דאגה להובלת כל החבילות למרכז הרפואי. הביקור תואם בשיתוף עם המרכז הרפואי שניידר והמנכ"ל ד"ר אפרת ברון-הרלב, עמותת "ילדים שלנו" ואירית שהרבני. 

ד"ר ברון-הרלב הסבירה לשחקנים ולמאמנים על הפעילות והחשיבות ביצירת סביבה נוחה ומזמינה לילדים כחלק מהטיפול. בהמשך ציינה כי Playtika, נותנת החסות הראשית של מכבי, נרתמה להקים במרכז הרפואי איזור משחקיה חדש ומהנה עבור הילדים המאושפזים ובני משפחותיהם. "זאת חוויה נהדרת עבורנו לקבל פרספקטיבה על חיי היום-יום שלנו ועד כמה אנחנו מבורכים וצריכים להיות אסירי תודה על כך שאנחנו נהנים מדברים שלאחרים אין, במיוחד לא לילדים הצעירים שכאן", אמר ג'יימס נאנלי, שלראשונה הגיע עם מכבי לבקר ילדים חולים. 

"זה נותן הרגשה טובה להגיע, לראות את החיוך על פני הילדים, ההורים, הרופאים והצוות הסיעודי שעוזרים לילדים להילחם על יום החיים הבא", הוסיף הפורוורד האמריקני. "אלה דברים שהרבה אנשים לוקחים כמובן מאליו ואסור שכך יהיה. אני אסיר תודה להיות חלק מהחוויה הזאת". "אני חושב שזה משהו מאוד חשוב שאנחנו עושים, משהו יותר חשוב מכדורסל", הבהיר עוז בלייזר במהלך הביקור. "להחזיר חזרה לילדים שעוברים תקופה לא פשוטה פה. אם יש אפשרות לשמח ולתת להם כוח להילחם יותר, זה מבורך. גם בתקופה של הקורונה זה לא פשוט ולא ויתרנו על זה". 

"זו גאווה ענקית כל שנה שאתם מזמינים אותנו, תודה למכבי תל אביב על הזכות", סיכם עומר דקל מחברת PMI. "למעלה מ-20 שנה אנחנו ומכבי תל אביב מבקרים ותורמים לבית החולים. איך שאמרה מנהלת בית החולים, אנחנו מחזירם לקהילה ומפיצים אור בקרב הילדים החולים. ל-PMI זו זכות ענקית להחזיר לקהילה והצעצועים שאנחנו מייצרים זה היה כיף להחזיר חזרה לילד שאולי צריך את זה טיפה יותר מילדים אחרים. שרק נמשיך לשמח".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×