תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

חשיפת המדים הלבנים של מכבי

לרגל פתיחת שנת ה-90 למועדון, שחקני מכבי Playtika תל אביב ילבשו את הסט השלישי החגיגי במשחק היורוליג הקרוב שייערך בהיכל. כל הפרטים כבר כאן

04/01/2022
ראשי · חדשות · חשיפת המדים הלבנים של מכבי
שנה חדשה, מדים חדשים. בפעם הראשונה בהיסטוריה של מועדון הספורט המקצועני המעוטר בעולם ואחרי כמעט שנה של עבודה, אנחנו מתרגשים להשיק את סט המשחק השלישי של מכבי Playtika תל אביב. 

הסט החדש מושק לכבוד חגיגות ה-90 למועדון, מגיע בצבע לבן-זהב-כחול ומלא בפרטים קטנים, שמכבדים ומוקירים את ההיסטוריה ומרימים לעתיד. 

בצדי הסט נקבעו שישה כוכבי זהב לציון כל אחת מאליפויות אירופה של המועדון. לוגו מכבי, בצורתו המקורית - אשר הפך לסמל להצלחה, גדולה ועוצמה - מוטמע בבד המדים כדי לחגוג ולתת את הבמה להיסטוריה של המועדון.

הבד שמרכיב את המדים הוא פסגת הטכנולוגיה הלבישה של PUMA, שכן הוא מיוצר בטכנולוגיה ברת-קיימא על ידי מחזור בקבוקי פלסטיק, והוא אותו הבד ממנו מורכבים מדי המשחק של מועדון הפאר מנצ'סטר סיטי. 

סט המדים הלבנים החדש (LIMITED EDITION) יימכר בחנות המועדון הרשמית בהיכל. בנוסף, חברת פומה עיצבה חולצות טי-שירט מכבי בצבעי לבן-זהב וכן תימכר מהדורה מוגבלת של צעיפים לרגל 90 שנה למועדון הכדורסל מכבי תל אביב. 
שנה חדשה, נראות חדשה, דרך חדשה.  
WE ONLY SEE GREAT
#EVERYTHINGS90SSIBLE
#ONLYSEEGREAT


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×