תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

סורקין: "השתפרתי, הלחץ מבגר אותי"

הפורוורד בראיון לגל"צ: "ככל שעובר זמן, אתה מבין איפה אתה נמצא, מה הדרישות ובסופו של דבר זה כיף. הצוות המקצועי כאן לא ייאמן. עובדים על כל דבר קטן"

07/01/2022
ראשי · חדשות · סורקין: "השתפרתי, הלחץ מבגר אותי"
סורקין: "השתפרתי, הלחץ מבגר אותי"
נדחה משחק היורוליג מול באסקוניה, שהיה אמור להיערך אמש (חמישי), כך הודיעה הנהלת היורוליג בשל התפרצות נגיף הקורונה בקבוצה מחבל הבאסקים. בתוך כך, רומן סורקין התפנה לשיחה מעניינת בתכנית הספורט של גלי צה"ל. הפורוורד סיפר על ההתמודדות עם עומס המשחקים והלחץ שקיים במכבי Playtika תל אביב.

"זה משהו חדש בשבילי", פתח ואמר סורקין, שנולד בבלארוס ועלה לישראל כשהיה בן שנתיים. "שיחקתי 3 שנים במכבי חיפה ושיחקנו פעם אחת בשבוע. במכבי תל אביב יש לפעמים שלושה וארבעה משחקים בשבוע. זה שונה בעיקר בהכנה המנטלית למשחקים". 

"כל משחק לוקח ממך המון וההכנה היא עמוקה", הוסיף סורקין. "ככל שעובר הזמן, אתה מבין איפה אתה נמצא, מה הדרישות ובסופו של דבר זה כיף. אני אוהב להתאמן, אבל הכי כיף זה לשחק וגם כשיש משחק פחות טוב אין זמן לחשוב על זה, כי מיד יש משחק נוסף. זה חלק מהמקצוע שלנו וצריך ללמוד ליהנות מזה".השתפרת השנה?
"כן. אני חושב שהשתפרתי השנה, הצוות המקצועי כאן הוא משהו לא ייאמן. עובדים על כל דבר הכי קטן, עוזרים לך, הכל נגיש, תמיד יש לך אפשרות ללכת להתאמן ולזרוק, ומישהו שיבוא ויעבוד איתך. אני מרגיש שגם בפן הפיזי וגם במשחק שלי השתפרתי". 

"ביורוליג המשחק הוא מאוד חכם, מדויק, על דברים קטנים ושם השיפור שלי - הפעולות הקטנות", הוסיף רומן סורקין, וסיפר: "אני חושב שגם בתור בן אדם אני מתקדם. הסיטואציה קשה, עומס, רמות גבוהות, ויש ציפיות. אני מרגיש שהלחץ הזה מבגר אותי".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×