תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"לשמח ילדים זה מעל לכל"

מכבי Playtika תל אביב ערכה ביקור פורים מסורתי בבית החולים לילדים "דנה" וחילקה מתנות שתרמה חברת weSure. יוחנן דנינו: "גאים לתת לילדים רגעי אושר"

14/03/2022
ראשי · תרומה לקהילה · "לשמח ילדים זה מעל לכל"
"לשמח ילדים זה מעל לכל"
שחקני מכבי Playtika תל אביב, הצוות המקצועי ואנשי המועדון ערכו היום (שני) את הביקור המסורתי בבית החולים לילדים "דנה" באיכילוב לרגל חג הפורים. המשלחת עברה בין המחלקות השונות, חילקה משלוחי מנות ומתנות שתרמה חברת הביטוח הדיגיטלי weSure, נותנת חסות מרכזית של הקבוצה, ושימחה את הילדים המאושפזים. 

אל הביקור הצטרף נשיא הכבוד של קבוצת weSure, המפכ"ל בדימוס מר יוחנן דנינו, הבעלים אמיל ויינשל והמנכ"ל ניצן צעיר הרים. דנינו פתח את האירוע, ואמר: "בשם כל החברה שלנו וההנהלה, אנחנו מאוד גאים להיות כאן. בדיוק בשבוע שעבר קבענו את האסטרטגיה שלנו לשנים הבאות והדבר הכי חשוב לנו הוא להוביל, וזה משותף לנו ולמועדון הכדורסל מכבי תל אביב וגם לבי"ח איכילוב ולידידי פרופ' רוני גמזו. אנחנו מחבקים את הילדים שנמצאים כאן וגאים לתת להם רגעים של אושר בחג הפורים הזה. בואו ננצח ביחד"."הביקור הזה מכניס אותנו לפרופורציות", אמר המאמן אבי אבן. "זו זכות גדולה להיות חלק מהדבר הזה, וזאת כמובן לא שנה ראשונה. אנחנו שמחים שיש לנו יכולת לעזור ולתרום איפה שרק אפשר וכמובן שלשמח ילדים זה מעל לכל. אני שמח שהשחקנים והצוות מגיעים לשמח אותם במגע ישיר וזה מאוד חשוב".

"זו מסורת שלנו בתור מועדון ואנחנו מרגישים מבורכים שיש לנו את הזכות לבוא לפה ולשמח את הילדים", הוסיף רומן סורקין. "זאת מצווה גדולה מאוד וזה לא מובן מאליו שעושים את זה. יש דברים שהם מעבר לכדורסל, וזה ללא ספק אחד מהם".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×