תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

המסיבה של מכבי ו-Rapyd לחיילים הבודדים

המועדון וענקית הפינטק הפיקו אירוע חגיגי עבור עשרות מוזמנות ומוזמנים מהמרכז לחיילים בודדים על שם מייקל לוין מיד לאחר הניצחון על נס ציונה. קבלו הצצה בסרטון

17/03/2022
ראשי · תרומה לקהילה · המסיבה של מכבי ו-Rapyd לחיילים הבודדים
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב וחברת הפינטק Rapyd הפיקו מסיבת פורים מיוחדת לחיילים בודדים שהוזמנו לצפות בניצחון על עירוני נס ציונה. האירוע התקיים בהיכל המכבים, המוזיאון של הקבוצה, בהמשך לשיתוף הפעולה ארוך הטווח בין המועדון והעמותה לזכרו של מייקל לוין לסיוע לחיילים בודדים. 

לאירוע הוזמנו כ-60 חיילים בודדים בהם תומכות ראפיד ומכבי. במסגרת האירוע החיילים הבודדים קיבלו מושבים מפנקים באולם ולאחר המשחק בילו באפטר פארטי בדמות מסיבת פורים עם די.ג'יי שקד דודוביץ', קייטרינג מפנק ומרצ'נדייז נוסף של Rapyd במתנה.בין החיילים הוגרלו חמישה כרטיסים למסיבת The Moment 2 הגדולה של חברת ראפיד, שנערכת ביום חמישי בגני התערוכה ובה יתארח דייויד גואטה, מי שנחשב לאחד מהדי.ג'ייז המצליחים בעולם, וכן ה-DJ's הבין-לאומיים אלוק, אלסו ועוד אמנים מהטופ העולמי והישראלי. 

המרכז לחיילים בודדים על שם מייקל לוין הוקם ב-2009 על ידי קבוצת חיילים בודדים משוחררים, שבמהלך שירותם הצבאי קיבלו סיוע מציקי אוד וזיהו את הקשיים והצרכים של החיילים הבודדים. המרכז לחיילים בודדים הוא הארגון הראשון והיחיד שדואג לכל הצרכים הפיזיים והחברתיים של מעל ל-6,000 חיילים בודדים המשרתים בצה"ל כיום.החיילים הבודדים מורכבים ממספר אוכלוסיות, כמחציתם עולים שמשפחותיהם מתגוררות בחו"ל והמחצית השניה הם ישראלים ללא עורף משפחתי. מדובר בצעירות וצעירים שבגלל סיבות שונות ומגוונות אינם בקשר עם משפחותיהם והוריהם, ולכן עומדים בפני אתגרים רבים כגון מציאת מקום מגורים, רכישת ביגוד, ריהוט ומוצרי מזון, ועד לייעוץ, הכוונה ותמיכה נפשית בשלבים שלקראת הגיוס, בזמן הצבא ולאחר השחרור.

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×