תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

שמעון מזרחי נפרד מאלכס גלעדי

יושב ראש מועדון הכדורסל מכבי תל אביב בטור המוקדש לאיש התקשורת, שהיה גם בעל מנוי אדוק של הצהובים

14/04/2022
ראשי · חדשות · שמעון מזרחי נפרד מאלכס גלעדי
שמעון מזרחי נפרד מאלכס גלעדי
מאת: שמעון מזרחי

היה זה דקות ספורות לפני שריקת הפתיחה של משחקנו אמש במסגרת היורוליג כאשר הגיעה הידיעה המרה בדבר לכתו מעמנו של חברנו הקרוב אלכס גלעדי, וכולנו נותרנו כואבים והמומים.


זכות גדולה נפלה בחלקי להכיר ולהוקיר את אלכס זה למעלה מיובל שנים. אלכס, שנמנה על "ילדי טהרן", היה ידען ובקיא בכל תחומי ורזי הספורט והיה ממניחי אבן היסוד של מחלקת הספורט ברשות השידור הישראלית.

אלכס ליווה אותנו במשחקינו בווילורד ובווירטון, משם שידר את הניצחון המפורסם על צסק"א מוסקבה. לאחר מכן אף שידר את הזכיה הראשונה של קבוצתנו מכבי תל אביב בגביע אירופה בבלגרד, ומשם הנציח את האימרה "גביע אירופה לתל אביב". באותה שנה, 1977, אף שידר את ביקורו של נשיא מצרים אנואר סאדאת בישראל ולימים התמנה לסגן נשיא בחברת התקשורת NBC.

שעות רבות העברנו יחדיו במסגרת הפעילויות בוועד האולימפי הישראלי, והיה זה אלכס הישראלי הראשון שזכה להיבחר להיות חבר הוועד האולימפי הבין-לאומי ובתפקידו זה עשה רבות בעולם למניעת חרמות נגד משלחות ישראליות שלקחו חלק במשחקים האולימפיים ואליפויות אירופה.

אלכס, מי ייתן שתנוח בשלום על משכבך בשלום וזכרך תמיד יהיה עמנו. כואב יהיה לראות את כיסאך בהיכל כשאתה לא ישוב עליו.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×